2020.gada 6. aprīlis

Dzinta, Filips, Vīlips, Zinta

Grezna svētku ieskandināšana – Nakts Maskarāde Jēkabpilī

Grezna svētku ieskandināšana – Nakts Maskarāde Jēkabpilī

Venēcijas Karnevāla krāšņumā Jēkabpils Jauniešu dome aicina uz Ziemassvētku masku balli “Nakts Maskarāde 2016”. Jēkabpils Jauniešu domes sezonas kulminācija - jau par tradīciju kļuvusī Ziemassvētku balle jauniešiem - šogad norisināsies 23. decembrī plkst. 22:00 Jēkabpils Tautas namā, Jēkabpils pilsētas sirdī - Vecpilsētas laukumā 3.

Viegli bohēmiskā, greznā atmosfērā šogad viesus aicinām uz Nakts Maskarādi, kuras laikā apmeklētājus priecēs krāšņāko tērpu nominācijas, pārsteidzošas balvas un loterija, lieliska mūzika, reibinošas dejas un fotostudija, kā arī noslēpumiem pilna vakara kulminācija brīdī, kad pulksteņi iezvanīs pusnakti.

Pēdējo gadu Jēkabpils Jauniešu domes Ziemassvētku balles – “Lielais Getsbijs” un “Maģiskā ziemas brīnumzeme” - jauniešu vidū ir izskanējušas krietni aiz Jēkabpils robežām, raksturotas kā svinīgas, tematikā ieturētas un emocijām bagātas. Tāds arī pasākuma mērķis – radīt skaistu un gaumīgu svinību vietu jauniešiem, kur atkal satikties, izrauties no ikdienas rosības un atzīmēt gada laikā paveikto.

Viesus aicinām ieturēt jau sen iedibinātās karnevāla tradīcijas – tērpties svinīgi un ierasties maskās. Kvalitatīvas un pilnvērtīgas balles atmosfēras nodrošināšanai viesi bez maskām netiks ielaisti. Dress code: kokteiļa tērps (Cocktail attire) ar karnevāla masku.

Par muzikālo programmu rūpēsies grupa “Laika upe” (solists Guntis Nurža), kuri ir bieži mākslinieki Vecrīgā, brīvdabas atpūtas parkā “Egle”, un Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

Mēs rūpēsimies, lai ikkatrs viesis sajūt Venēcijas karnevāla kādreizējo varenību. Zem katras maskas ir seja, zem kuras, savukārt, stāsts. 23. decembra nakts taps par krāšņu stāstu katra apmeklētāja Ziemassvētkos.

Biļetes pieejamas pasākuma dienā Jēkabpils Tautas Nama kasē no plkst. 21:00. Biļešu cena – 5 eiro. Ieeja ballē no 16 gadu vecuma, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Balles durvis viesiem tiek vērtas plkst. 21:30.

Organizē Jēkabpils Jauniešu dome sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību.

Atbalsta: SIA “AJV grupa”, AS “Ramirent Baltic”, AS “Swedbank”, SIA “Berendsen”, SIA “Krokuss”, SIA “Dižmežs”, SIA “Sedumi”, Sakura suši bārs un Kafijas bārs.

Vairāk informācijas Jēkabpils Jauniešu domes Facebook lapā; Twitter kontā @JauniesuDome_; Instagram kontā- jauniesudome un www.jekabpils-jauniesi.lv

Informāciju sagatavoja:

Jēkabpils Jauniešu domes sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Patrīcija Pavlova - anetepatricija@gmail.com

http://jekabpils-jauniesi.lv/

https://www.facebook.com/Jekabpilsjauniesudome/?fref=ts

Arhīvs: JJD balle “Maģiskā ziemas brīnumzeme”

{videobox}lNq3CYYyoko{/videobox}

Atstājiet komentāru