2020.gada 6. jūlijs

Anrijs, Arkādijs

Jēkabpils Jauniešu domes pārstāvji tiekas ar Pašvaldības policijas priekšnieku I. Surkuli

Jēkabpils Jauniešu domes pārstāvji tiekas ar Pašvaldības policijas priekšnieku I. Surkuli

Piektdien, 26. augustā notika Jēkabpils Jauniešu domes pārstāvju tikšanās ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijas priekšnieku Induli Surkuli. Tikšanās laikā Indulis Surkulis jauniešus informēja par sabiedrisko kārtību publiskos pasākumos, likumiem, kuri jāievēro, kā arī sniedza atbildes uz jauniešus interesējošiem jautājumiem par masu pasākumu organizēšanu un sabiedriskās kārtības veiksmīgāku nodrošināšanu pasākumos turpmāk.

Šāda informācija Jēkabpils jauniešu domei ir aktuāla, jo gada laikā jaunieši organizē plaši apmeklētus pasākumus. Piemēram, augusta vidū Jēkabpils stadionā “Vārpa” norisinājās Jēkabpils Jauniešu domes organizētais “Nakts turnīrs 2016”, kurā dalībniekiem bija iespēja sacensties strītbolā, ielu futbolā, florbolā un pludmales volejbolā. Kopumā turnīriem reģistrējās 45 komandas gan no Jēkabpils, gan no tuvējās apkārtnes. Atbalstīt sportiskos jauniešus ieradās arī liels skaits līdzjutēju, kas, protams, nozīmē, ka pasākums bija labi apmeklēts, un pastiprināta uzmanība bija jāpievērš sabiedriskās kārtības nodrošināšanai. Lai arī turpmāk šādus un līdzīgus pasākumus pavadītu veiksmīgi un bez starpgadījumiem, tika organizēta tikšanās ar Pašvaldības policijas priekšnieku un organizatoriem- Jēkabpils Jauniešu domi.

Jēkabpils Jauniešu dome drīzumā uzsāks aktīvu darbu pie ikgadējās Ziemassvētku balles organizēšanas. Jautājumi pašvaldības policijas priekšniekam tika uzdoti arī saistībā ar šo, tuvojošos pasākumu. Jauniešu dome, apzinājusi nepilnības iepriekšējos organizētajos pasākumos, šogad pievērsīs lielāku uzmanību arī sabiedriskās kārtības nodrošināšanai Ziemassvētku ballē.

Seko līdzi Jēkabpils jauniešu aktivitātēm arī turpmāk www.jekabpils-jauniesi.lv kā arī instagram @jekabpils_jauniesi.lv

Informāciju sagatavoja:
Ieva Gādmane

Jēkabpils pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu speciāliste

Atstājiet komentāru