2020.gada 13. jūlijs

Margarita, Margrieta

„ JZ MICROPHONES” izpildītāju - komponistu konkurss dod zaļo gaismu pieteikumiem!

„ JZ MICROPHONES” izpildītāju - komponistu konkurss dod zaļo gaismu pieteikumiem!

Svētdien, 12.jūnijā, sākusies pieteikšanās izpildītāju-komponistu konkursam “JZ MICROPHONES”. Pieteikšanās noslēgsies 20. augustā.

Rīkotāji aicina pieteikties visu mūzikas žanru pārstāvjus, kuri paši komponē mūziku, kuru izpilda.

Konkursa idejas autore MsElita uzsver: “Konkursa mērķis ir veicināt mūzikas radīšanu, tās svaigas devas došanu. Mūziķus var salīdzināt ar sēklām. Šobrīd zeme ir pārāk cieta. Ar jūsu palīdzību mēs gribētu šo zemi paretināt un ļaut izdīgt asniem, kas ar laiku kļūs par brīnumiem. Šis konkurss ir svētki, kurā mēs gribam mūziķiem pateikt paldies par sajūtām un drosmi uzkāpt uz skatuves.”

Izpildītāju - komponistu konkurss noritēs divās kārtās. Pirmajā, atlases kārtā dalībniekiem jāiesūta īss informācijas apraksts par sevi, trīs augstas izšķirtspējas forogrāfijas, viens labas kvalitātes audio ieraksts pēc noteiktā repertuāra, viens labas kvalitātes video ieraksts pēc noteiktā repertuāra. Viss iepriekš minētais jānosūta uz nakedmusicagency@gmail.com. Iesūtītos pieteikumus izvērtēs kompetenta žūrija, kas augstāko vērtējumu ieguvējus aicinās piedalīties otrajā kārtā – finālā.

Šobrīd varam paziņot, ka žūriju pārstāvēs tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā- Īrijas mākslinieks James O’ Brien, kurš kā aģents strādājis ar māksliniekiem: Naimee Coleman, Skindive un The Wilde Oscars. Viņa aģentūra organizē tūres tādām grupām kā: “The Frames” un “Revelino”, un “The Reckless Pedestrians”. Strādājis arī ar grupu “U2” un “The Cranberries”. Viņš ir “The Managers Forum of Ireland” un “The Irish Music Board” dibinātājs.

No Latvijas  žūriju pārstāvēs- Horens Stalbe, kurš pazīstams kā dīdžejs, daivinga speciālists un mūziķis, kā arī kompetentais uzņēmuma“JZ MICROPHONES” pārstāvis- Filips Rajevskis. Vēl divus žūrijas pārstāvjus pagaidām turam noslēpumā un izziņosim līdz dalībnieku pieteikumu saņemšanas termiņa beigām 20.augustā!

Grand Prix balvas „JZ MICROPHONES” ieguvējam tiks piedāvāta iespēja ierakstīt 24 stundu skaņu ierakstu studijā „Sound Division”. Konkursa žūriju pārstāvēs eksperti no dažādām valstīm. Tas dos iespēju jaunajiem mūziķiem popularizēt savu daiļradi Eiropas līmenī.

Starptautiskais Jauno Izpildītāju konkurss “JZ Microphones” notiks 16. Septembrī, Rīgā, muzikāli izklaidējošā klubā “ 9 VILNIS”.

 

Konkursa nolikums - TE

 

Konkursu rīko “ Naked Music Agency” sadarbībā ar “ JZ Microphones”.

Aktuālāko informāciju un paziņojumus atradīsiet Facebook & Draugiemlv lapā.

 

Konkurss notiek sadarbībā ar: 9.VILNIS, Web Multishop Company, Overly.lv, draugiem.lv & Moselweins.

 

Laura Romanova,

PR

Naked Music Agency”

Tālrunis 26699995

E-pasts: nakedmusicagency@gmail.com

 

Atstājiet komentāru