2020.gada 7. jūlijs

Alda, Maruta

Noteikta jauno dziedātāju„Ghetto Faktors“ TOP 8  pusfināla žūrija

Noteikta jauno dziedātāju„Ghetto Faktors“ TOP 8 pusfināla žūrija

Pusfināla koncerts notiks 15.aprīlī Andrejostas ielā 4a, First Dača

Koncerta sākums plkst. 20:00

Kopumā projektam jauno dziedātāju konkursam „Ghetto Faktors“ pieteicās 185 jaunieši, bet šobrīd, pēc divām atlases kārtām, ir palikuši spēcīgākie 8. Viņu sniegumu vērtēs žūrija – mūziķes Agnese Rakovska un Kristīne Prauliņa, TV seja Renārs Zeltiņš un Edgars Augstkalns (šova producents).

31.marta (trešās) atlases kārtas žūrija – mūziķi Aija Vītoliņa (Amber), Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa un Edgars Augstkalns ir lēmuši, ka uz konkursa pusfinālu 15.aprīlī tiek izvirzīti:

  1. Taronuhi Hačjana

  2. Katrīna Cīrule

  3. Šarlote Lēnmane

  4. Dairis Zitāns

  5. Santa Daņeļeviča

  6. Edvards Grieze

  7. Una Aizgale

  8. Mārtiņš Strods

Pasākumā piedalīsies radošā apvienība „Spiediens“. Ar sava jaunā singla Dancefloor pirmo publisko pirmatskaņojumu uzstāsies Dvīnes kopā ar singla producentu un Makree, kā arī iecerētas citas pārsteiguma uzstāšanās no Ghetto Faktors draugiem.

Spēcīgākais no atlikušajiem 5 konkursa dalībniekiem tiks noteikts fināla koncertā 29.aprīlī. Uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu orģināldziesmu profesionālā skaņu studijā, kopā ar Ghetto TV uzņemt dziesmas videoklipu, kā arī visas sezonas garumā tiks dota iespēja uzstāties Ghetto Games rīkotajos pasākumos.

Sagatavoja

Laura Dabare

Ghetto Games pārstāve

Atstājiet komentāru