2024.gada 27. februāris

Andra, Līva, Līvija

Jēkabpilī par piektdaļu plāno samazināt apkures tarifu

Jēkabpilī par piektdaļu plāno samazināt apkures tarifu

No nākamā gada Jēkabpilī par piektdaļu plānots samazināt apkures tarifu, liecina SIA "Jēkabpils siltums" Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegtais tarifa projekts.

No šā gada 15.oktobra spēkā stājās "Jēkabpils siltums" paaugstinātie siltuma tarifi, kuros siltumenerģijas gala cena sasniedza 170,86 eiro par MWh. Tagad uzņēmums piedāvā no nākamā gada 1.janvāra siltumenerģijas gala tarifu samazināt līdz 137,47 eiro par MWh jeb par 19,5%.

Tarifa izmaiņas ir saistītas ar dabasgāzes cenas samazinājumu, iepirktās siltumenerģijas cenas palielinājumu un pārdotās elektroenerģijas cenas izmaiņām, tarifu izmaiņas skaidro uzņēmums.

Kā liecina informācija "Firmas.lv", "Jēkabpils siltums" apgrozījums 2021.gadā bija 3,73 miljoni eiro, bet zaudējumi veidoja 116 194 eiro. Uzņēmums pieder Jēkabpils novada pašvaldībai.

Komentāri (0-1/1)

  • Krišjānis
    30.11.2022 19:43
    No nākamā gada Jēkabpilī par piektdaļu plānots samazināt apkures tarifu, liecina SIA "Jēkabpils siltums" Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegtais tarifa projekts. ======================================== Ja to apstiprinās, tā būtu LABA ziņa ...

Atstājiet komentāru