2021.gada 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Latvijas Telpu futbola federācijā uzņemti Jēkabpils "Lūši"

Latvijas Telpu futbola federācijā uzņemti Jēkabpils "Lūši"

LTFA tika uzņemtas tādas organizācijas kā Jēkabpils "Lūši", "Krāslava, "Tukums 2000" un Saldus SS.

Latvijas Telpu futbola federācijas (LTFA) līdzšinējais prezidents Vadims Ļašenko turpinās darbu šajā amatā, pavēstījusi LTFA.

Jau ziņots, ka Ļašenko iepriekš vienīgais oficiāli iesniedza savu kandidatūru LTFA prezidenta vēlēšanām.

Piektdien ikgadējā LTFA kongresā Ļašenko tika pārvēlēts savā amatā. Kopumā kongresā piedalījās 20 no 27 balsstiesīgajiem biedriem un bija nepieciešams 11 pārstāvju atbalsts, ko arī Ļašenko izdevās iegūt.

Kongresa gaitā LTFA biedri ievēlēja arī organizācijas valdi, kurā darbu turpinās Artūrs Šketovs, Raimonds Valts, Andrejs Baumanis, Mārtiņš Petrovs, Arturs Gaidels un Guntis Apīnis. Tāpat LTFA biedri par jauniem valdes locekļiem ievēlēja Emīlu Latkovski un Kiazo Leladzi.
Latkovskis pirms tam kopš 2013.gada strādāja organizācijā "Latvijas futbola virslīga", kur viņš pildīja izpilddirektora amata pienākumus.

Kongresa laikā tika virzīts izslēgt biedrību "Raita" no LTFA biedru saraksta, tomēr biedru vairākums nobalsoja pret kluba izslēgšanu. Tāpat LTFA tika uzņemtas tādas organizācijas kā Jēkabpils "Lūši", "Krāslava, "Tukums 2000" un Saldus SS.

Atbilstoši izvirzītajiem kritērijiem LTFA prezidenta amata kandidātam bija jābūt izvirzītam ar ne mazāk kā piecu organizācijas biedru rekomendācijas vēstulēm, kā arī bija nepieciešama darba pieredze vadošā amatā un cieša saikne ar telpu futbolu, kā arī augstākā izglītība un augstākā līmeņa valsts valodas prasmes.

LTFA tika dibināta 2014.gada septembrī un par tās valdes priekšsēdētāju tika apstiprināts kādreizējais Latvijas telpu futbola izlases spēlētājs Ļašenko.

Kā zināms, Ļašenko šajā pavasarī kandidēja uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu, kurā tika ievēlēts Kaspars Gorkšs.

Foto: LFF

Atstājiet komentāru