2021.gada 22. janvāris

Austris

Realizēts projekts “Pa Daugavas salām un krācēm”

Realizēts projekts “Pa Daugavas salām un krācēm”

Projekta “Pa Daugavas salām un krācēm” ietvaros izstrādāta Daugavas ūdenstūrisma karte – informatīvu ceļvedi laivotājiem "Pa Daugavas salām un krācēm", portāla Radio1.lv redakciju informēja Krustpils novada tūrisma un jaunatnes lietu speciāliste Angelīna Tukiša.

Informatīvajā ceļvedī ir iekļauta informācija  par ūdenstūristiem piemēroto- krācēm un salām bagāto Daugavas posmu no Līvāniem līdz Aiviekstes ietekai Daugavā un šajā posmā esošajiem tūrisma objektiem, kā arī informāciju par to, kur laivotājiem meklēt nakšņošanas vietas vai uzcelt telti, kā arī baudīt vietējos labumus. Realizējot projektu “Pa Daugavas salām un krācēm”, tā gala produkts-karte ir vērtīgs ieguvums gan pašvaldībām, gan tūrisma pakalpojuma sniedzējiem, gan ūdenstūrisma piekritējiem. Projekts veicināja Krustpils, Jēkabpils un Līvānu novadu savstarpējo sadarbību, kā arī  nodrošinās gan vietējā, gan valsts mērogā tūrisma objektu Daugavas ielejas dabas parkā, Daugavas labajā un kreisajā  krastā popularizēšanu.
 
Karte – ceļvedis ir izdota 700 eksemplāru apjomā. Izdevums paredzēts aktīvās atpūtas cienītajiem. Karte-ceļvedis apskatāms ŠEIT

Projekta kopsumma ir 895.00 EUR, biedrības “Daugavas Savienība”  finansējums ir 694.00 EUR un pašvaldības līdzfinansējums sastāda 201.00 EUR.

Avots: krustpils.lv    

Atstājiet komentāru