2021.gada 24. janvāris

Eglons, Krišs, Ksenija

Citāds Ziemassvētku gaidīšanas laiks Salas novadā

Citāds Ziemassvētku gaidīšanas laiks Salas novadā

Izrotātā egle Salas ciema centrā gaidīs ikvienu savu apbrīnotāju!
Valstī noteikto ierobežojumu dēļ, nevarēs notikt iecerētie pasākumi arī laukā, bet mēs varam ar Ziemassvētku noformējumu radīt šo svētku sajūtu un dot iespēju jums ar ģimenēm izbaudīt Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Atveriet sirdis un acis Ziemassvētku brīnumu laikā, ieraugiet savu īpašo Ziemassvētku egli! Otrajā Adventā, 6. decembrī plkst. 16.00, Salas ciemā iedegsies Ziemassvētku eglīte, kas būs tikai sākums gaismas uzvarai pār tumsu. 

Dodoties pastaigā pa Salas ciema centru, – laikā no 16.00 līdz 17.00 būs iespēja nofotografēties pie svētku egles īpašā noformējumā.

Aicinām Salas novada iedzīvotājus un viesus dalīties sociālajos tīklos Facebook un Instagram ar fotogrāfijām, kurās atainots svētku gaidīšanas laiks (svētku noformējums, izklaide, ikdienas prieki, kulinārijas meistartriki u.c.) un izmantot mirkļbirku #Salasnovadssvin. 

Bildes, kas atbildīs tematikai un būs ar mirkļbirku #Salasnovadssvin, piedalīsies svētku izlozē, kas notiks Salas kultūras nama Facebook tiešraidē 20. decembrī plkst. 14.00
Ievietojot bildes, atcerieties, ka tām jābūt publiski apskatāmām! 

Jolanta Grandāne,
Salas novada pašvaldības
SA un tūrisma lietu speciāliste

Atstājiet komentāru