2020.gada 30. septembris

Elma, Elna, Menarda

Viesītes vidusskolā jaunais mācību gads iesācies ar pārmaiņām

Jaunais mācību gads skolās ir veiksmīgi sācies un Viesītes vidusskolā tas ir iesākts ar vairākiem jauninājumiem. Viens no tiem ir jumta seguma maiņa. Visas vasaras garumā Viesītes vidusskolas teritorijā bija vērojama rosība, jo tika uzsākts darbs pie jumta seguma nomaiņas, kas veiksmīgi tika izdarīts un jauno mācību semestri Viesītes vidusskolā varēja uzsākt ar jaunu jumtu. Kopumā no pašvaldības budžeta jumta seguma nomaiņai tika piešķirti 155 000 euro. Tā kā Viesītes vidusskolas ēkas jumta remonta laikā radās ekonomija, tad Viesītes vidusskolas vadība ar domes lēmumu šos finanšu līdzekļus novirzīja skolas iekšpagalma teritorijas nožogošanai, tādejādi ļaujot skolēniem starpbrīžos uzturēties konkrētā teritorijā un nekavēt stundas.

Ieviešot stingrākus iekšējās kārtības noteikumus, ar šo gadu Viesītes vidusskolā ir uzstādīta elektroniskā piekļuve, kas nozīmē, ka skolas durvīs ir ielikta kodu atslēga. Ar šādas kodu atslēgas ievietošanu, Viesītes vidusskola varēs fiksēt stundu kavētājus, kā arī kontrolēt skolēnu un apmeklētāju plūsmu. Tāpat arī pašlaik notiek darbi bruģa seguma ielikšanai pie vidusskolas.
Lai arī šis gads Viesītes vidusskolā ir atnesis vairākas būtiskas pārmaiņas - gan stingrāku iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu, gan skolas ēkas kvalitātes uzlabošanu, tomēr ir tradīcijas, kas nemainās. Katru gadu septembrī Viesītes vidusskolas pagalms pārvēršas par dzīvo ziedu un mākslas darbu un šis gads nav izņēmums.  Šogad šis “mākslas darbs” ir krāsainu lietussargu veidolā. Rudens velšu dārzs priecē gan skolēnus, gan skolotājus, gan katru garāmgājēju.

Viesītes novada pašvaldības,
Jaunatnes lietu un sabiedrisko attiecību speciāliste Dita Mažeika
Foto: D. Mažeika, G. Grinbergs

Atstājiet komentāru