2020.gada 27. septembris

Ēdolfs, Ilgonis

Jēkabpils novada Leimaņu pagastā dzēsts degošs dzīvojamais vagoniņš, šķūnis un malkas grēda

Jēkabpils novada Leimaņu pagastā dzēsts degošs dzīvojamais vagoniņš, šķūnis un malkas grēda

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no šī gada 26.jūnija plkst. 6.30 līdz 29.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājumi, portāla Radio1.lv redakciju informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste. Piektdien Dobelē Stacijas ielā dega vieglās automašīnas motortelpa 1 m2 platībā. Pasta ielā Tukumā piecstāvu dzīvojamās mājas piektā stāva balkonā dega sadzīves mantas un ēkas ārsiena kopumā 3 m2 platībā. 

Sestdien Skolas ielā Aizkrauklē publiskā ēkā lifta šahtā dega vadības bloks un siena kopumā 3 m2 platībā. 

Engures novada Smārdes pagastā dega koka pirts ēka 50 m2 platībā. Dobeles novada Auru pagastā dega sausā zāle un siena ruļļi 200 m2 platībā. 

Sestdien vakarā Jēkabpils novada Leimaņu pagastā dega dzīvojamais vagoniņš, šķūnis ar malku un malkas grēda kopumā 160 m2 platībā. 

Sestdien Jelgavā ugunsdzēsēji glābēji sniedza palīdzību bērnam, kura kāja bija ieprūdusi velosipēda ritenī. 

Svētdien Jaunjelgavas novadā uz autoceļa Jaunjelgava – Ķeguma HES, Vecumnieku novada Valles pagastā un Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nokritušus kokus.

Atstājiet komentāru