2021.gada 26. janvāris

Agneta, Agnis, Ansis

Viesītes un Neretas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Zaļo ielu Viesītē, kur dega vienstāva neapdzīvota ēka 80 m2 platībā

Viesītes un Neretas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Zaļo ielu Viesītē, kur dega vienstāva neapdzīvota ēka 80 m2 platībā

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no šī gada 13.marta plkst. 6.30 līdz 16.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 35 izsaukumus, no tiem 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste. Sestdien plkst. 14.43 VUGD saņēma informāciju, ka Jelgavā dzīvojamā mājā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāva dzīvojamā mājā deg sadzīves mantas 8 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas pašu spēkiem bija evakuējušies četri cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots NMPD mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā pabeidza plkst. 15.41. 

VUGD atgādina, ka no šā gada 1. janvāra visos mājokļos – gan dzīvokļos, gan privātmājās obligāti ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, bet privātmājas papildus jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu!

Svētdien Rūpniecības iela Tukumā dega kūla 1000 m2 platībā. 

Svētdien Aizkraukles novada Aizkraukles pagastā vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji un jumta konstrukcijas kopumā 4 m2 platībā. 

Svētdien plkst. 19.56 tika saņemts izsaukums uz Dobeli, kur daudzstāvu ražošanas ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ražošanas telpā atdzesēšanas tvertnē deg granulas un ventilācijas šahta kopumā 35 m2 platībā. Šonakt plkst. 01.34 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kura dzēšanas darbos piedalījās Dobeles, Jelgavas un Elejas ugunsdzēsēji glābēji, tika likvidēts.

Šorīt plkst. 05.10 Viesītes un Neretas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Zaļo ielu Viesītē, kur dega vienstāva neapdzīvota ēka 80 m2 platībā. 

Piektdien un sestdien ugunsdzēsēji glābēji turpināja likvidēt spēcīgā vēja radītās sekas, 16 reizes no ceļa braucamās daļas novācot vēja nolauztus kokus.

Atstājiet komentāru