2020.gada 24. septembris

Agris, Agrita

Ugunsgrēkā Aknīstes novadā izglābts cilvēks, bet Jēkabpilī  ražošanas ēkā deg granulu lenta

Ugunsgrēkā Aknīstes novadā izglābts cilvēks, bet Jēkabpilī ražošanas ēkā deg granulu lenta

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 24.janvāra plkst. 6.30 līdz 27.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums.
Naktī no piektdienas uz sestdienu, plkst. 03:30, Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Sarmas ielu Jelgavā, kur dega divi šķūnīši 15 m2 platībā. 

Naktī no sestdienas uz svētdienu, plkst. 01:06, Tukuma un Ķemeru ugunsdzēsēji glābēji devās uz Engures novada Engures pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies pirts ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka guļbūves pirts ēka deg pilnā 80 m2 platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām nosargāt blakus esošo ēku. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 04:15.

Svētdien no rīta plkst. 6:59 VUGD saņēma izsaukumu uz Aknīsti, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka pusotrstāva koka daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā deg virtuve un istaba 24m2 platībā. Degošajā dzīvoklī cilvēku nebija, bet no blakus dzīvokļa tika izglābts viens cilvēks. Plkst. 9:56 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šonakt plkst. 2:50 VUGD saņēma izsaukumu uz Jēkabpili, kur ražošanas ēkā bija izveidojies liels piedūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ražošanas ēkā deg granulu pievadīšanas lenta 120m2 platība un ēkas ārsiena 60m2 platībā. Plkst. 6.26 ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.


Viktorija Gribuste
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore

Atstājiet komentāru