2021.gada 13. maijs

Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Norisinājušās biedrības “Cerību sala” 10.sporta spēles (FOTO)

Sestdien, 22.augustā Jēkabpils stadionā norisinājās biedrības “Cerību sala” 10.sporta spēles, kurās piedalījās aptuveni 40 dalībnieku – bērni, jaunieši un pieaugušie ar īpašām vajadzībām.

Kā informē pasākuma organizatori, sporta spēļu jubilejas reizē, ņemot vērā noteiktos ierobežojumus saistībā ar Covid-19, uz pasākumu nebija ieradies neviens sponsorētājs, tajā skaitā arī no Jēkabpils pilsētas pašvaldības. 

Sporta spēlēs piedalījās pārstāvji no Jēkabpils, Salas un Pļaviņu novadiem, kā arī no Jūrmalas. Kopumā dalībnieku skaits nepārsniedza 40, taču ņemot vērā, ka lielai daļai dalībnieku līdzi bija pavadonis – vecāki vai asistents, kopējais spēļu dalībnieku skaits bija ap 70 cilvēkiem. 

Sporta spēles norisinājās 12 veidu disciplīnas, piemēram, šautriņu mešana, līšana caur tuneli, iešana pa laipām, bites dzēliens, lāča grūdiens un citas. Neizpalika tradicionālā balonu laišana lidojumā, šoreiz tie pacēlās gaisā ar ciparu desmit. 

Sacensību noslēgumā, pēc apbalvošanas, kur katrs dalībnieks saņēma medaļu, kausu un dāvanu karti par izpildītajām sporta disciplīnām, bērniem kā pārsteigums bija – putu šovs. Tas izraisīja patiesu sajūsmu un prieku sporta spēļu dalībniekos un piedzīvotās emocijas vēl ilgi paliks atmiņā.

Sporta spēles atbalstīja Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Krustpils, Salas un Pļaviņu novada pašvaldības, SIA “Dona un Bērnu attīstības un atpūtas centrs “Palla”. 
Foto: Alda Vulāne

Atstājiet komentāru