2020.gada 10. jūlijs

Lija, Olīvija

Kāpēc 30. oktobrī  jādodas uz Vidusdaugavas NVO forumu ‘’Sadarbības turbulence’’ ? (VIEDOKĻI)

Kāpēc 30. oktobrī jādodas uz Vidusdaugavas NVO forumu ‘’Sadarbības turbulence’’ ? (VIEDOKĻI)

Jau iepriekš ziņojām, ka šogad biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” rīkotais Vidusdaugavas reģiona nevalstisko organizāciju (NVO) forums, vienkopus pulcējot dažādu profilu NVO pārstāvjus un aktīvos iedzīvotājus, notiks 30.oktobrī plkst. 15:00, Jēkabpils Tautas namā, Vecpilsētas laukums 3. Ja Tu līdz šim nebiji pārliecināts – doties vai nedoties uz šo pasākumu, tad ieskaties, ko par pasākumu saturu atklāj organizatoriskā grupa, pasākuma darba grupu vadītāji un NVO sektora aktīvisti, kuri savos plānotājos rezervējuši laiku NVO foruma apmeklējumam! 

Piesakies elektroniski jau tagad, aizpildot anketu (https://docs.google.com/forms/d/1mfJzdETkrePKwazJ2u-POaZclW0Ybci8zNOMWWJCO7w/edit)
Kāpēc doties uz forumu 30.oktobrī? Ko par forumā gaidāmo atklāj pasākuma vadītāja un saturiski radošo darba grupu vadītāji?


Kāpēc Jūs dosieties uz NVO forumu 30.oktobrī un kura no tēmām Jūs interesē visvairāk?Gaidīsim dalībniekus no Jēkabpils, Krustpils, Salas, Pļaviņu, Līvānu, Kokneses, Aizkraukles, Jaunjelgavas novadiem, Jēkabpils un Aknīstes pilsētām, un arī no vēl plašāka reģiona!

2019.gadā kā viens no galvenajiem foruma mērķiem ir Vidusdaugavas reģiona NVO tīklojuma stiprināšana, informācijas sniegšana par šībrīža NVO situāciju valstī, reģionā un Jēkabpilī, kopīga diskutēšana par NVO sektorā aktuālām tēmām un vēlme iezīmēt jaunas kopīgas nākotnes ieceres.

Neaizmirsti pieteikties, zvanot 25971492 (Maira), rakstot uz e-pastu nvoresursi@inbox.lv vai aizpildot elektroniskās pieteikšanās anketu https://docs.google.com/forms/d/1mfJzdETkrePKwazJ2u-POaZclW0Ybci8zNOMWWJCO7w/edit

Tiekamies 30.oktobrī Jēkabpils Tautas namā. 

Santa Kūlīte,
Jēkabpils NVO resursu centrs


Saistīta ziņa: Sākas pieteikšanās NVO forumam “SADARBĪBAS TURBULENCE” 30.oktobrī

Atstājiet komentāru