2020.gada 11. jūlijs

Leonora, Svens

Jēkabpils māmiņu biedrība “Atspulgs” ar pasākumu pilsētas mežaparkā svin gada jubileju (FOTO)

25.augustā Jēkabpils Māmiņu biedrībai "ATSPULGS" apritēja viena gada jubileja. Šo dienu biedrība – vecāki kopā ar bērniem svinēja Jēkabpils mežaparkā ar dažādām sportiskām aktivitātēm. Biedrības valdes locekle Inese Grišāne stasta, ka svētku pasākumā bērni un ğimenes varēja izbaudīt aktivitātes svaigā gaisā vietā, kas arī ikdienā ğimenēm kluvusi mīļa. Pēc biedrības kopējās atskaites par paveikto gada laikā, bērni kopā ar vecākiem iesaistījās sportiskās aktivitātēs. Vienas no populārākajām atrakcijām bija zābaku mešana un stafetes komandās. Pasākuma noslēgumā bija apbalvošana un gardās tortes baudīšana.

Jau ziņots, ka pērn jūlijā tika dibināta māmiņu biedrība “Atspulgs”, bet pagājušā gada augusta nogalē nmorisinājās tās pirmais rīkotais pasākums – pikniks Jēkabpils mežaparkā. Gada laikā notikuši daudzi pasākumi, kur viens no lielākajiem pilsētas mērogā bija biedrības “Atspulgs” organizētais māmiņu ar bērniem ratiņos un ģimeņu gājiens, kā arī koncerts un dažādas atrakcijas Kena parkā šī gada maijā. Biedrības galvenais mērķis – sniegt palīdzību topošajām un jaunajām māmiņām, dodot iespēju viņām izrauties no mājām un izzināt citu mammu pieredzi. 

Ar biedrību var sazināties, rakstot uz e-pastu: m.b.atspulgs@inbox.lv, tāpat ikviens aicināts pievienoties Facebook grupai “Māmiņu biedrība “Atspulgs”.

Atstājiet komentāru