2020.gada 13. jūlijs

Margarita, Margrieta

Māmiņu biedrība “Atspulgs” svin Mīlestības dienu

16.februārī māmiņu biedrībā “Atspulgs” norisinājās jauks pasākums, veltīts Mīlestības dienai. Biedrības vadītāja Svetlana Iftodija uzsver, ka “mīlestība ir neatņemama sastāvdaļa katra cilvēka dzīvē jau no pašas dzimšanas, tāpēc arī biedrībā nolēmām svinēt šos svētkus!” Pasākuma pirmajā daļā, katram tika dota iespēja nedaudz iepazīstināt ar sevi un pārvarot kautrīgumu, ikviens, gan liels, gan mazs, rada drosmi tikt galā ar šo uzdevumu - pastāstīt par sevi.  
“Uz pasākumu bija ieradušies daudz bērnu un tas ļoti priecēja, tāpēc pirms ķerties pie radošās nodarbības, mēs nolēmām bērnus izkustināt atraktīvas dejas pavadījumā "Pastum, pastum, pietupies". Bērniem ļoti patika. Pasākuma otrajā daļā katram dalībniekam bija dota iespēja darināt apsveikumu gan kartiņas veidā, gan arī sirsniņbalonu veidā. Visi materiāli tika sarūpēti jau laicīgi, lai mammām ar bērniem nekas netrūktu. Radošais process bija patiesi aizraujošs, tapa burvīgi, pavasarīgi apsveikumi, darināti ar mīlestību un dvēseles siltumu. Sirsniņbalonu apsveikumu idejas autore bija mūsu biedrības jaunākā biedra Emīla mamma Elīna Kruška, paldies viņai par šo ideju!Pasākuma nobeiguma daļā mēs cienājām pasākuma dalībniekus ar gardo torti, malkojām tēju un kafiju. Secinājām, ka pasākums ir izdevies un galvenais visi bija apmierināti, un solīja arī turpmāk apmeklēt mūsu biedrības rīkotās aktivitātes!” stāsta Svetlana Iftodija.

Viņa īpašu paldies teic divām valdes mammām Lienei Kruškai un Inesei Grišānei, kas vadīja šo pasākumu, jo pati tajā klātienē nevarēja piedalīties. Tāpat arī paldies pienākoties fotogrāfei Evitai Griblo, kas visu notiekošo iemūžināja attēlos.

Atstājiet komentāru