2020.gada 19. februāris

Zane, Zuzanna

Māmiņu biedrība “Atspulgs” pie Jaungada eglītes pulcina kuplu skaitu dalībnieku

Māmiņu biedrība “Atspulgs” pie Jaungada eglītes pulcina kuplu skaitu dalībnieku

Piektdien, 28.decembrī no rīta māmiņu biedrības “Atspulgs” mammas ar bērniem pulcējās pie eglītes Jēkabpils NVO resursu centra zālē, Jaunajā ielā 39i, lai kopīgi aizvadītu  veco suņa gadu un sagaidītu jauno cūkas - 2019. gadu. Māmiņu biedrības “Atspulgs” valdes priekšsēdētāja Svetlana Iftodija informē, ka uz pasākumu bija pieteikts  41 bērns,  katram tika sarūpēta konfekšu tūte, ko mazais varēja saņemt pasākuma noslēgumā. 

Viņa stāsta, ka biedrības mammas, bet jo īpaši bērnus bija ieradies izsklaidēt Variešu amatierteātris „Servīze”. Atraktīvā rūķu mamma (Jolanta Armale viena no Māmiņu biedrības’’ATSPULGS”valdes mammām)  vērsās pie bērniem ar lūgumu palīdzēt viņai atrast pazudušo dēlu, bērni labprāt iesaistījās meklējumos. Ar dziesmu, deju un rotaļu palīdzību pazudušo dēlu izdevās atrast diezgan ātri. 

“Varēja vērot to, ka bērniem pasākums ļoti patīk, jo bērnu sejās varēja manīt visu laiku nepārtrauktus  smaidus! Es gribētu izteikt  īpašu paldies mammai Sigitai Draško, kura ir ļoti aktīvi iesaistījusies biedrības darbībā, uz katru mūsu rīkoto biedrības pasākumu nāk ar kādu  gardumu, lai iepriecinātu gan lielos, gan mazos puņčus. Sigita arī bija vienīgā mamma, kas  ziedoja saldumus konfekšu tūtēm. Tas bija liels atbalsts mūsu biedrībai, lai bērniņi  varētu saņemt  šīs dāvaniņas,” stāsta Svetlana Iftodija.

Viņa piebilst, ka konfekšu tūšu izvedei  tika izmantota arī naudas balva, ko biedrība ieguva piedaloties akcijā „Mana egle ir Tava egle”, iegūstot trešo vietu un naudas balvu vērtībā 50 eiro.

Tika īpaši apsveikst arī biedrības vismazākais bērniņš  Emīls ar mammu Elīnu. Emīlam ir tikai trīs mēnesīši, bet jau aktīvi piedalās ar mammu visos biedrības rīkotajos pasākumos.

Arī bērnu vecāki atsaucīgi vērtē māmiņu biedrības “Atspulgs” rīkoto pasākumu.

Mamma Inese, kas arī aktīvi darbojas valdē, ar pasākumu raksturo šādi: "Eglīte patika! Atnākušie běrni bija atraktīvi un viegli iesaistijās rotaļās un aktivitātěs! Prieks, ka viss  izdevās labi. Plānotais realizějās veiksmīgi. Kopumā dalībnieku skaits arī bija apmierinošs. Mammas ar běrniem no pasākuma aizgāja smaidīgas, tas mūs priecé.”

mamma Laura Rozenberga: "Pasākums bija ļoti jauks un interesants. Bērniem patika. Visi labprāt piedalījās, gan bērni, gan mammas. Draudzīga atmosfēra. Liels paldies visiem, kas organizēja un ar kaut ko palīdzēja!" 

mazā Emīla mamma: “Emīls pirmo reizi iesmējās Ziemassvētku pasākuma laikā vecītim rokās. Līdz ar to, es kā Emīla mamma ,varu secināt, ka viņam loti patika pasākums, jo arī viņš smaidīja un kustējās līdzi mūzikai - dejoja. Man kā mammai pasākums bija ļoti emocionāls, liels prieks, dzirdēt dēliņu smejamies pirmo reizi"'
Pasākumu iemūžināt skaistās bildēs bija ieradusies fotogrāfe Ieva Radiņa, viņai  biedrība izsaka īpašu paldies, un cer uz ilglaicīgu sadarbību!

Ja kāda mamma vēlās uzzināt kaut ko vairāk par māmiņu biedrību “Atspulgs”, tās mērķiem vai darbības virzeniem, tad var droši pievienoties biedrības feisbuka grupai. (https://www.facebook.com/groups/1386659048134246/),  ka arī, ja kāds vēlas biedrību atbalstīt finansiāli, lai bērniem biežāk tiktu rīkoti dažādi saturīgi pasākumi, tad tā ir atvērta ziedojumiem,  biedrības rekvizīti ir: Māmiņu biedrība ‘’ATSPULGS”, Reģistrācijas nr.40008279172, Konts.LV26UNLA005000854395.

Atstājiet komentāru