2020.gada 20. oktobris

Leonīda, Leonīds

Māmiņu biedrībā “Atspulgs” notiek radoši un izglītojoši pasākumi

Māmiņu biedrībā “Atspulgs” notiek radoši un izglītojoši pasākumi

Māmiņu biedrībā “Atspulgs” pēdējās nedēļas laikā notikuši divi interesanti pasākumi – Adventes vainagu darināšana un izglītojoša lekcija par tēmu – pašizaugsme un mērķu sasniegšana. Māmiņu biedrības “Atspulgs” valdes priekšsēdētāja Svetlana Iftodija informē, ka 24.novembrī norisinājās Adventes vainagu darināšanas nodarbība.

Tās laikā mammām bija dota iespēja darināt Adventes vainagus no dabīgajiem materiāliem, ka arī tos pēc tam izrotāt, katrai pēc savas gaumes! Bērni arī labprāt iesaistījās procesā. Nodarbība pagāja nemanot, draudzīgā un nepiespiestā gaisotnē! Paldies liels visām mammām, kas atrada laiku un ieradās,” saka Svetlana Iftodija.

Viena no māmiņām, Inese Grišāne šo pasākumu vērtē kā ”produktīvu dienu, kas pavadīta kopā ar citām māmiņām”.

Savukārt 27.novembrī māmiņu biedrība ‘’ATSPULGS” sadarbībā ar „Palīdzēsim viens otram” rīkoja lekciju mammām par tēmu: pašizaugsme un mērķu sasniegšana. Lekciju lasīja Artūrs Naudiņš no Rīgas, kas strādā banku sfērā.

Neskatoties uz to, ka ārā bija vēss laiks un plosās dažādi vīrusi, uz lekciju mammas bija sanākušas diezgan kuplā skaitā. Lekcija norisinājās brīvā, nesaspiestā gaisotnē, mammas daudz uzdeva sev interesējošos jautājumus uz kuriem lektors spēja konstruktīvi un ātri atbildēt,” saka Svetlana Iftodija.

Viņa stāsta, ka lektors atklājis vairākus soļus, kā realizēt savus mērķus. Pirmkārt, mērķis ir jādefinē skaidri un precīzi, otrkārt, tas jāuzraksta uz papīra un objektīvi jānovērtē realā situācija, treškārt, jāizvērtē iespējas, kādas ir, lai realizētu šo mērķi, ceturtkārt, nepieciešama vēlme, novērtēt savu gribu skalā no 0-10.

Svetlana Iftodija piebilst, ka lektors uzsvēris, cik svarīga ir apkārtējā vide, kurā cilvēks atrodas, viņa draugu un paziņu loks, skaidrojot, ka sekmīgai mērķu sasniegšanai ir jāpārtrauc kontaktēties ar negatīvi noskaņotiem cilvēkiem, kas otru “velk uz leju” un nepārtraukti kritizē. Nenoliedzami veiksmīgai mērķu sasniegšanā ļoti svarīga ir uzslava.

Lektors akcentējis arī to, ka nepieciešams savu brīvo laiku maksimāli aizpildīt ar kvalitatīvu darbu pašizaugsmnei, piemēram, lasot grāmatas pat par tām tēmām, kas šajā laika sprīdī varbūt šķiet neinteresanta, taču nākotnē var ļoti noderēt.

Svetlana Iftodija piebilst, ka “mammas bija ļoti apmierinātas, visām patika vērtīgā lekcija. Organizāciju “Palīdzēsim viens otram” bija atbraukusi pārstāvēt Daina Zamberga, kura piedāvājās novadīt kādu radošu nodarbību biedrībā. Tas nākotnes plānos.”


Lekcijas noslēgumā māmiņu biedrība “Atspulgs” lektoram Artūram Naudiņam pateicās, pasniedzot ar rokām darinātu sveci, bet otru sveci palūdza, lai nogādāt biedrības “Palīdzēsim viens otram” vadītājam Edijam Piparam.

Atstājiet komentāru