2020.gada 23. februāris

Almants, Haralds

Vizmas skoliņa aicina svētku gaidās…

Vizmas skoliņa aicina svētku gaidās…

Vizmas skoliņa Rīgas ielā 103. aicina kopīgi gatavoties Ziemsvētkiem. Ziemas saulgriežos dienas kļūst garākas un naktis īsākas - gaisma uzvar tumsu, tad latvieši svin Ziemsvētkus. Šie baltie, gaišie svētki ir ar svecīšu mirdzumu un mīļām dāvanām lieliem un maziem. Svētki piesaista ar klusumu un mieru visapkārt. Ziemsvētki ir tradīcijām bagāti; dziesmas, tautas dziesmas, ticējumi un laika paredzējumi, mīklas, zīlēšanas , masku gājieni, bagātīgi klāti galdi un laba vēlējumi.

Vizmas skoliņa Rīgas ielā 103. aicina kopīgi gatavoties Ziemsvētkiem; 1.decembrī veidot savus Adventes kalendārus un apsveikumus draugiem, 7.decembrī - puzurus un rotāt ar tiem telpas, 8.decembrī pirkt un pārdot, 15. un 22.decembrī no plkst. 12.00 piedalīties Ziemsvētku vakarēšanā, līdzi ņemot 1 EUR vērtu dāvaniņu loterijai, groziņu mielastam un labu noskaņojumu Ziemsvētku izdarībām, dziesmām u.c.

Ziemsvētku brīvdienās skolēni un arī vecāki aicināti 21.decembrī uz mezglošanu, 28.decembrī notiks darbs ar papīru, 29. decembrī suvenīru tamborēšana, 2. janvārī būs spēļu diena, 4. un 5. janvārī mezglošanas nodarbības no saviem materiāliem. Visi mīļi aicināti piedalīties Vizmas skoliņas aktivitātēs un lietderīgi un praktiski pavadīt laiku. Sagaidīsim un pavadīsim svētkus godam!

Zvaniet 29717245.

Atstājiet komentāru