2021.gada 15. jūnijs

Baņuta, Vilija, Vits, Žermēna

Biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” projekts iegūst NVO fonda atbalstu ar Latvijas valsts budžeta finansējumu

Biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” projekts iegūst NVO fonda atbalstu ar Latvijas valsts budžeta finansējumu

Latvijas valsts budžeta 2018.gadā finansētās programmas „NVO fonds” projektu konkursā ir apstiprināts biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” sagatavotais projekts “Sabiedrības līdzdalības resursu attīstīšana Vidusdaugavas reģionā”.

Projekts tika iesniegts darbības virziena “NVO darbības stiprināšana” makroprojektu grupā, kurā kopumā apstiprināti 17 projekti. Kopējais 2018.gada ietvaros atbalstītajiem mikro un makro projektiem pieejamais finansējums ir 385 696,38 EUR.

Apstiprinātā projekta laikā biedrība paredzējusi veikt būtisku darbu tieši jauniešu pilsoniskās līdzdalības iemaņu veidošanai, organizējot neformālās izglītības nodarbības, tikšanās un interaktīvas diskusijas Vidusdaugavas reģiona skolās, biedrībā un jauniešu centros. Ikgadējās akcijas “Brīvprātīgais uz 1 dienu” robežas plānots paplašināt, iesaistot brīvprātīgos ne tikai Jēkabpilī, bet daudz vairāk arī apkārtējos novados. Projekta uzmanība tiks vēsta sabiedrības un īpaši jauniešu izglītošanai par sociālo uzņēmējdarbību. No jauna plānots uzsākt brīvprātīgā darba iniciatīvu “100 minūtes brīvprātības savai pilsētai/novadam”, jo īpaši par iesaistīšanos akcijā uzrunājot jauniešus visā Vidusdaugavas reģionā. Paredzētas arī citas aktivitātes, piemēram, turpinās iznākt ikmēneša NVO e-avīze, un sešos no projekta darbības mēnešiem tās ziņu kopsavilkums būs izlasāms arī kādā no reģionālajiem laikrakstiem.

Par visu projektā aktuālo varēsiet lasīt biedrības mājaslapā www.jekabpilsnvo.lv , kur tiks izveidota atsevišķa sadaļa tieši šim projektam. Aicinām sekot un piedalīties pasākumos!

Projektu “Sabiedrības līdzdalības resursu attīstīšana Vidusdaugavas reģionā” finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

Atstājiet komentāru