2020.gada 12. augusts

Klāra, Vizma

Aicina uz filcēšanas darbnīcu noslēguma pasākumu

Aicina uz filcēšanas darbnīcu noslēguma pasākumu

Ar novembri biedrībā “Jēkabpils NVO resursu centrs” noslēdzas astoņus mēnešus ilgais filcēšanas maratons - 29. novembrī pulksten 12.00 resursu centrs savās telpās Jaunā ielā 39i aicina uz A/S “Latvijas valsts meži” finansētā un biedrības “Ziedot.lv” administrētā projekta “Sociālās palīdzības sniegšana” ietvaros notikušo filcēšanas darbnīcu noslēguma pasākumu.

            Projekta gaitā notika 32 filcēšanas nodarbības. Kopumā filcēšanas pamatiemaņas, kas iekļauj sausās un slapjās filcēšanas gan atsevišķās, gan kombinētās tehniku apguvi, gleznošanu ar filcu, telpisku ziedu darināšanu, kā arī dzijas un dažādu tekstilšķiedru izmantošanu filcēšanā ieguva 31  dalībniece

            Jāpiebilst, ka filcēšanas izmantošana apģērba izgatavošanā un tā labošanā, dažādu aksesuāru - cepuru, cimdu, apavu, šaļļu, kā arī suvenīru un rotaļlietu darināšanā ir sen pazīstams nodarbošanās un relaksējošs brīvā laika pavadīšanas veids. Tuvojoties projekta noslēgumam, nodarbību apmeklētājas ne reizi vien izteica vēlmi turpināt filcēšanas nodarbības. Par regulāru apmācību norisi vēl tiek domāts, bet konsultācijas filcēšanā Jaunā ielā 39i, iespējams, būs pieejamas jau no decembra. Sekojiet informācijai http://jekabpilsnvo.lv.

Anita Sproģe, Jēkabpils NVO resursu centrs

Atstājiet komentāru