2020.gada 21. janvāris

Agne, Agnese, Agnija

Seniorus aicina Dienas centrs “Kopā būt”

Seniorus aicina Dienas centrs “Kopā būt”

Tieši šodiena ir vislabākā diena, lai kaut ko uzsāktu, jo mums pieder vien mirklis, kurā dzīvojam – šī atziņa vadīja mūs, sabiedriskā labuma biedrību “Jēkabpils NVO resursu centrs”, kad nolēmām uzrunāt pašvaldību uzticēt mums turpmāk organizēt senioru Dienas centra darbību. Sarunas ir vedušās, un šoruden aicinām ikvienu interesentu pēc 50+ apmeklēt dažādas nodarbības Dienas centrā “Kopā būt” Jaunajā ielā 39i, Jēkabpilī, kur agrāk atradās bērnudārzs “Zvaigznīte”.

Dienas centru vada Ritma Komarova, viņa arī pastāstīja par to, kas jau šobrīd centrā notiek un tiek plānots SEPTEMBRĪ.

PIRMDIENA ir nedēļas aktīvā diena – veiksmīgai nedēļai piešķiram sparu!

Plkst.10.00 tiekamies Jēkabpils Mežaparkā uz nūjošanu (jāģērbjas atbilstoši laika apstākļiem). Tikšanās vieta – pie lielajiem koka burtiem “Mežaparks”. Kurš nūjot neprot, tiks pamācīts. Ja nav atbilstošu nūju, sākumā var izlīdzēties ar slēpju nūjām – Ritma par to pastāstīs, jo pati aktīvi nūjo. Pēc nepieciešamības konsultēs arī nūjošanas sertificēta instruktore no biedrības “Holista” Ligita Upīte.

Pēc nodarbības dodamies uz Dienas centru “Kopā būt” Jaunajā ielā 39i atpūsties pie zāļu tējas vai kafijas tases.

OTRDIENA ir tikšanās diena – domājam labas domas par dvēseles bagātināšanu!

Plkst.10.00 visu SEPTEMBRI katru otrdienu notiks ģimenes psiholoģes Initas Zarkevičas nodarbības 5., 12., 19., 26.septembrī. Jautājumi un atbildes.

TREŠDIENA ir mācīšanās diena – uzzinām ko nezinām!

Plkst.9.00; 10.00; 14.00 un 15.00 var pieteikties uz datoriemaņu neformālām apmācībām individuāli vai nelielā grupā (līdz 3 cilvēkiem). BEZ priekšzināšanām.

Plkst.11.00 neformālas nodarbības angļu sarunvalodas apguvei. Vada Eiropas brīvprātīgā darba dalībniece no Ukrainas Anastasija.

CETURTDIENA ir rokdarbu diena – dodam darbu rokām!

Plkst.10.00 Dienas centra “Kopā būt” telpās tiekamies uz SEPTEMBRA nodarbībām – filcēšana, dekupāža, apsveikumu kartiņu veidošana un noformēšana. Filcēšanas darbnīca atsāks darboties pēc 15.septembra.

PIEKTDIENA ir spēļu diena – labai nedēļas izskaņai un pozitīvam garastāvoklim.

Plkst.10.00 sēžamies pie galda spēlēm un kopā risinām prāta spēles. Atpūtas brīžos iespējams iziet padarboties ārā apkārtējā vidē pie trenažieriem vai pastaigāties. Ja līst lietus, telpās var uzspēlēt novusu, apmeklēt senioru biedrību “Sasaiste”.

Papildus atgādinām, ka telpās līdzās Dienas centram atrodas Jēkabpils invalīdu biedrība, kur par nelielu samaksu, ja ir tāda nepieciešamība, pirmdien, otrdien un trešdien no plkst.9.00 līdz 13.00 iespējams nodot mazgāšanā veļu.

Tiekamies SEPTEMBRĪ Dienas centrā “Kopā būt”!

Agita Pleiko
Jēkabpils NVO resursu centrs, eksperts

Atstājiet komentāru