2020.gada 7. jūlijs

Alda, Maruta

Saņem balvu nominācijā „Gada debija jeb Uzlecošā zvaigzne 2015”

Saņem balvu nominācijā „Gada debija jeb Uzlecošā zvaigzne 2015”

5. decembrī, ko visā pasaulē atzīmē kā Starptautisko brīvprātīgo dienu, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) kopā ar sadarbības partneriem rīkoja titula “Gada brīvprātīgais 2015” ieguvēju godināšanas ceremoniju. Tajā IZM sadarbības partnera - Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) Speciālbalvu saņēma arī biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”.


Speciālbalvas saņemšanai uz Rīgu bija devušies Jēkabpils NVO resursu centra pārstāvji - Eiropas brīvprātīgā darba (EBD) projekta „Volunteers change Jēkabpils” koordinatore Lāsma Zēberga un brīvprātīgā darba veicēji Leonīds Aniščenko, Artūrs Ščedrovs un Aleksis Mežsēts.


Kā informēja L. Zēberga, Jēkabpils NVO resursu centram tika pasniegts JSPA Goda raksts Eiropas Savienības programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” Eiropas brīvprātīgā darba projektu nominācijā „Gada debija jeb Uzlecošā zvaigzne 2015”.


“JSPA direktore Daina Sproģe resursu centram pasniedza balvu, kas bija iezīmēta kā Speciālbalva. JSPA direktore godināšanā mūs uzslavēja ar šādiem vārdiem: “Neraugoties uz to, ka šis ir pirmais biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” projekts programmā „Erasmus+: Jaunatne darbībā”, izvērtējot visus EBD projektu iesniegumus, tieši jēkabpiliešu projekts „Volunteers change Jēkabpils” saņēmis augstāko punktu skaitu no visiem Latvijas EBD šīgada projektu pieteikumiem. Līdz ar to balva nominācijā „Gada debija jeb Uzlecošā zvaigzne 2015” esot godam nopelnīta.” JSPA direktore novēlēja veiksmi arī nākotnē projektu īstenošanā, un - lai vairāk jaunu ideju. ,“ stāsta L. Zēberga.


Jāpiebilst, ka projekta „Volunteers change Jēkabpils” ietvaros jau no oktobra Jēkabpilī uzturas un jauniešu aktivitāšu organizēšanā iesaistās divas brīvprātīgās - Liāna Hosepiana no Armēnijas un Aleksandra Medrea no Rumānijas. Jaunietes brīvprātīgajam darbam Latvijā pieteikušās termiņam uz gadu.


Kopumā Speciālbalvas tika pasniegtas divām EBD īstenojošām organizācijām.


Par titula “Gada brīvprātīgais 2015” īpašniekiem kļuva deviņi individuāli nominētie brīvprātīgie un divas sabiedriskās organizācijas. Savukārt brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības goda titulu saņēma Madonas novada pašvaldība, kura mērķtiecīgi koordinējusi, un popularizējusi brīvprātīgo darbu novadā, un iesaistījusi tajā jauniešus.

 

Attēlā: Biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” realizētā “Erasmus +” programmas Eiropas brīvprātīgā darba (EBD) projekta „Volunteers change Jēkabpils” ietvaros darbojošās jaunietes – armēniete Liāna Hovsepjana un rumāniete Aleksandra Medrea.

Foto: jekabpilsnvo.lv

 

speciālbalva 2015

Foto: Lāsma Zēberga ar saņemto Goda rakstu
Foto autors: Leonīds Aniščenko

 

 

Atstājiet komentāru