2020.gada 6. jūlijs

Anrijs, Arkādijs

Uldis Augulis apmeklē  Jēkabpils NVO resursu centru

Uldis Augulis apmeklē Jēkabpils NVO resursu centru

20.novembrī Jēkabpili darba vizītē apmeklēja Labklājības ministrs Uldis Augulis. Ar ministru un viņu pavadošo komandu Jēkabpils Sociālajā dienestā tikās arī biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” valdes priekšsēdētāja Agita Pleiko.


U. Augulis apmeklēja arī NVO resursu centra biroju, kur A.Pleiko viņu iepazīstināja ar jauniešiem - brīvprātīgā darba veicējiem biedrībā, uzsverot, ka brīvprātīgo jauniešu ieguldījums ir ārkārtīgi nozīmīgs NVO sektora darbības nodrošinājuma un attīstības faktors.


Brīvprātīgo darba aktualitāti apstiprināja arī tas, ka tā bija viena no tēmām, kam tika pievērsta uzmanība tikšanās laikā - kā informēja vizītes dalībniece Nodarbinātības Valsts Aģentūras (NVA) direktore Inese Kalvāne, NVA šobrīd veido platformu sabiedrības izglītošanai par brīvprātīgo darbu.


Tikšanās Sociālajā dienestā noslēdzās ar Jēkabpils masu mediju pārstāvju jautājumiem Labklājības ministram. Žurnālistus interesēja ģimenes valsts pabalsta lielums, deinstitucionalizācija un tās sekas, Sociālās uzņēmējdarbības likuma pieņemšanas termiņi, kā arī jautājumi, saistībā ar bēgļu un patvēruma meklētāju uzņemšanu Latvijā. No Labklājības ministra tika saņemti vairāki solījumi - ģimenes valsts pabalsts esošajā līmenī ir ieplānots budžetā un tāds saglabāsies arī nākamos gadus, kā arī tas, ka Sociālās uzņēmējdarbības likums tikšot pieņemts jau šogad.

 

Atstājiet komentāru