2020.gada 28. septembris

Lana, Sergejs, Svetlana

Emocionālās brīvības tehnika – visiem dzīves gadījumiem

Emocionālās brīvības tehnika – visiem dzīves gadījumiem

“Piešķir balsi savām emocijām un esi brīvs!”


Emocionālās brīvības tehnika (EBT) – visiem dzīves gadījumiem


No 5.maija biedrībā „Dzīves elpa”


Izskatās tas īpatnēji – cilvēks bungo pa savu galvu, citām vietām uz sejas, pēc brīža zem padusēm kā tāds šimpanze un pie sevis murmina no malas vērotājam nesakarīgas frāzes. Sākot no “šī sāpes” vai “ak, šīs dusmas” līdz pat “Mani eņģeļi mani sargā” un “Es atļauju sev būt drošībā”.
Ko Tu dari? – es bungoju! Ko, ko? – es aizbungoju tālu savas bērnības traumas!


Bungošana, bungāšana, klauvēšana, kādam arī tuk- tuk metode (angliski – tapping) patiesībā ir universāls dziedināšanas instruments, kurš var piedāvāt iespaidīgus rezultātus fiziskām, emocionālām un personīgā snieguma problēmām. Un tās pilnais nosaukums ir Emocionālās brīvības tehnika (angliski – Emotional Freedom Teechnique) un balstās uz priekšnosacījumu, ka nav svarīgi, kādā jūsu dzīves sfērā nepieciešami uzlabojumi, tām ceļā stāv neatrisinātas emocionālas problēmas. Pat fiziskām kaitēm, hroniskām sāpēm, diagnosticētām vainām jebkāda veida emocionālā spriedze var kavēt dabisko dziedināšanās potenciālu cilvēka organismā.


Daudzos gadījumos EBT var tikt lietots tieši fiziskiem simptomiem – tos mazinot un atvieglojot, bez iedziļināšanās jebkādos emocionālos cēloņos. Tomēr visspēcīgākos, efektīvākos un ilgstošākos rezultātus var sasniegt, ja mēs identificējam un mērķējam uz atbilstošajām emocionālajām problēmām.
EBT nosacījums arī ietver izpratni par to, ka, jo vairāk neatrisinātu emocionālo problēmu jūs varat atbrīvot, jo vairāk miera un emocionālās brīvības jūs iegūsiet savā dzīvē. Ierobežojošās pārliecības var tikt izzudinātas, personīgais sniegums var uzlaboties, attiecības var attīstīties vispozitīvākajā veidā, un dzirkstoša fiziskā veselība var būt jūsu. Ja mēs esam reālistiski, ikvienam uz šīs planētas ir vismaz dažas emocionālās problēmas, kuras mūs attur no tīras, neaizēnotas laimes sajūtas.


To visu paturot prātā, EBT var būt nepārtraukts process, kuru mēs izmantojam, lai atbrīvotos no senām traumām un radām jaunus izaicinājumus ar veselīgu, produktīvu attieksmi.


Emocionālās brīvības tehnika var tik lietota VISAM!


Un tā bieži strādā tur, kur nekas cits nestrādā…


EBT ienes jaunu elpu no Ķīnas meridiānu sistēmas aizgūtā dziedināšanas procesā (metodē). Kamēr akupunktūra, akupresūra un atvasinātās metodes primāri fokusējas uz fiziskajām kaitēm, EBT iet dziļāk šajā antīkajā procesā un pieskarās arī emocionālajām problēmām.


EBT apvieno fiziskos akupunktūras labumus ar kognitīvajiem, izzinošajiem parastās terapijas ieguvumiem daudz ātrākai, komplicētākai emocionālo problēmu ārstēšanai, caur ko arī notiek fizisko un personālā snieguma problēmu atrisināšana.


EBT atšķirībā no akupunktūras nelieto adatas. Tā vietā tā lieto divu sastāvdaļu procesu, no kuriem viens ir mentālā pieskaršanās specifiskām problēmām un otrs ir noteiktu enerģētisko meridiānu punktu stimulēšana bungojot pa tiem ar pirkstu galiem. Pareizi izdarīta, EBT izpaudīsies kā traucējumu novēršana meridiānu sistēmā, tās balansēšana un tieši tas ir tas, kas bieži noved pie parasto terapiju mēnešu un gadu aizvietošanu ar minūtēm vai stundām.


Pamata bungošanas procesu ir ļoti viegli iemācīties un to iespējams veikt jebkur, jebkurā laikā un to var lietot, lai nodrošinātu iespaidīgus tā saucamos “dari pats” rezultātus. Profesionāļi var attīstīt to ar papildus treniņiem un sniegt EBT saviem klientiem vēl augstākā līmenī.


Lai veiktu EBT, nav nepieciešamas nekāda speciāla izglītība un to var apgūt gandrīz jebkurš. Pat bērniem to ir viegli izpildīt un apgūt.


Ciklā “Piešķir balsi savām emocijām un esi brīvs!” jūs iegūsiet nelielu ieskatu tehnikas zinātniskajā pamatojumā un tā saucamo “pamatrecepti” tehnikas izmantošanai savā ikdienā. Attīstot šo pamatu jūs būsiet spējīgs iet tik tālu, cik vien paši vēlēsieties.


Katrā vebinārā papildus jūs iegūsiet tēmu paplašinošu Emocionālās brīvības tehnikas seansa scenāriju, kuram varēsiet sekot punktuāli, vai arī iegūsiet iedvesmu un idejas specifiskākai lietošanai atbilstoši savām konkrētām problēmām un situācijām.


Kā arī visi cikla abonementa īpašnieki saņems divas Emocionālās brīvības tehnikas meditācijas: labākam miegam un sāpju mazināšanai.

“Piešķir balsi savām emocijām un esi brīvs!”


Emocionālās brīvības tehnika (EBT) – visiem dzīves gadījumiem


5.05. Emocionālās brīvības tehnika un attiecības


Aizvainojuma attīrīšana, negatīvo enerģētisko saišu atbrīvošana, spriedzes mazināšana uzsākot jaunas attiecības, darbs ar pagātnes traumatiskajām pieredzēm ar emocionālās brīvības tehnikas palīdzību.


Papildus materiāls – EBT seansa scenārijs darbam ar emocionālajām (dvēseles) sāpēm


12.05. Emocionālās brīvības tehnika un nauda


Bloķējošo uzskatu atbrīvošana par savām finansiālajām iespējām, atļaušana pārticības un naudas enerģijai plūst savā virzienā, jaunu pārliecību programmēšana ar emocionālās brīvības tehnikas palīdzību.


Papildus materiāls – EBT seansa scenārijs darbam ar pašsabotāžu


19.05. Emocionālās brīvības tehnika un veselība


Momentāna akūtu sāpju noņemšana, panikas lēkmju novēršana, vispārēja stresa noņemšana ķermenī, darbs ar hronisku kaišu radošajām emocijām un notikumiem pagātnē ar emocionālās brīvības tehnikas palīdzību.


Papildus materiāls – EBT seansa scenārijs emocionālās ēšanas pārvarēšanai


26.05. Emocionālās brīvības tehnika un personības izaugsme


Kaitīgo paradumu sakņu apzināšanās, intuīcijas atmodināšana un izkopšana, pozitīvu īpašību veidošana un emociju radīšana ar emocionālās brīvības tehnikas palīdzību.


Papildus materiāls – EBT seansa scenārijs lēmumu pieņemšanai
Kā pieteikties uz nodarbību ciklu “Piešķir balsi savām emocijām un esi brīvs!”
vairāk lasiet šeit
http://dziveselpa.lv/pieskir-balsi-savam-emocijam-un-esi-brivs/

Atstājiet komentāru