2020.gada 4. augusts

Romāns, Romualda, Romualds

Biedrība LAIMES KALVE motivē darba meklētājus nepadoties

Biedrība LAIMES KALVE motivē darba meklētājus nepadoties

Jaunjelgavas sociālajā dienestā notika seminārs “Kā saprast savu situāciju”. Tā laikā pašvaldības ilgstošajiem darba meklētājiem pastāstīja, kā saprast apkārtējos ļaudis, kā saņemties un turpināt meklēt darbu, nepadoties grūtību priekšā. Praktisku vingrinājumu laikā dalībnieki spēja paskatīties uz savām problēmām no cita skatu punkta un saredzēt iespējamo risinājumu.


Jaunjelgavas novada sociālājam dienestam biedrība “LAIMES KALVE” izsaka pateicību par pašaizliedzīgo darbu dienesta klientu labā, neļaujot cilvēkiem ieslīgt depresijā, palīdzot tiem meklēt risinājumu dzīves grūtajās situācijās.


Biedrība “LAIMES KALVE” īsteno sociālo projektu “Ceļš uz laimi”, kas atdzīvina mūsu kultūras garīgās vērtības, sekmē savstarpējo cieņu starp cilvēkiem, atjauno vecāku uzticību skolām, cilvēku ticību saviem spēkiem, veicina pozitīvu attieksmi. Biedrība veic izglītojošu darbu. Nepilna pusgada laikā lekcijas par kompetenci, saskarsmi, motivāciju mācīties un strādāt noklausījušies 580 izglītības, kultūras, probācijas un sociālo dienestu darbinieki un šo dienestu klienti, kā arī vairāk nekā 1800 skolēnu.


Biedrība „LAIMES KALVE” turpina darbu, piedāvājot aktuālas tēmas, izmantojot grāmatas “Ceļš uz laimi” ieteikumus. Lekcijas veidotas darba kolektīviem, interesentu grupām, skolēniem. Tās ir interaktīvas lekcijas par saskarsmi, izdegšanas sindromu, konfliktu risināšanu, motivāciju mācīties, atkarību kaitīgumu. Lekciju laikā darbā iesaista arī klausītājus, tiem ir jāstrādā līdzi, jāiesaistās sarunās. Viena no priekšrocībām ir tā, ka katrs kolektīvs, kas aicina „LAIMES KALVES” lektorus, var izvēlēties, par kādām tēmām runāt, izveidot savu lekciju ciklu tā, lai palīdzētu klausītājiem apgūt vēlamās prasmes, saprast problēmas un savas vajadzības.


„LAIMES KALVĒ” strādā profesionāli lektori, kuri spēj strādāt ar dažādām auditorijām.

 

Par mums: www.celsuzlaimi.lv
Vita Smiltiņa
Biedrības „LAIMES KALVE”
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Komentāri (0-2/2)

  • Zenta
    02.07.2018 18:23
    Malači
  • Ilona
    02.07.2018 18:23
    Vai tiešam arī tādiem bezdarbniekiem var kaut ko līdzēt!

Atstājiet komentāru