2020.gada 11. augusts

Liega, Olga, Zigita, Zita

Raščevskis: NVO projektu līmenis ir ļoti audzis

Raščevskis: NVO projektu līmenis ir ļoti audzis

Šonedēļ notiks kārtējā Jēkabpils pisētas domes sēde. Darba kārtībā viens no jautājumiem ir par finansējuma piešķiršanu nevalstisko organizāciju projektiem.

 

Jēkabpils pilsētas pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Jānis Raščevskis atzīst, ka nevalstisko organizāciju iesniegto projektu līmenis ir ievērojami audzis, līdz ar to darba grupai bijis grūti izlemt, kurus projektus atbalstīt.

 

Kopumā pašvaldībā iesniegti 22 projekti, atbalstu saņems 12 projekti. Tā, kā viens no projektiem neatbilda prasībām, to nevarētu realizēt tīri tehnisku iemeslu dēļ, tāpēc nākamais – ar ielāko atbilstošo punktu skaitu bija Dzīvnieku aizsardzības biedrības “Par ķepām!” iesniegtais projekts, kas paredz papildus klaiņojošo dzīvnieku papildus sterilizāciju un barības iepirkšanu.

 

“Prioritāšu klāsts ir ļoti plašs. Tā, piemēram, integrācijas pasākumi, mazākumtautību iekļaušana sabiedrībā. Ļoti daudz ir projekti, kas virzīti uz vēsturisko objektu saglabāšana. Ir notekti vairāki kritēriji, pēc kuriem darba grupa vērtē,” tā Jānis Raščevskis.

Atstājiet komentāru