2020.gada 4. augusts

Romāns, Romualda, Romualds

Balsosim un palīdzēsim Jēkabpils pensionāriem iegādāties āra trenažieri!

Balsosim un palīdzēsim Jēkabpils pensionāriem iegādāties āra trenažieri!

Jēkabpils Pensionāru apvienība "Sasaiste" piedalās Rietumu Bankas Labdarības Fonda un "Lauku Avīzes" izsludinātajā projektu konkursā "Sprīdis labākai dzīvei".

 

Projekta mērķis ir Jaunajā ielā 39.i (bijušā bērnudārza teritorijā) uzstādīt sporta un vingrošanas iekārtu āra nodarbībām. Ļoti sekmīgi ir pārvarēta pirmā projektu atlases kārta, jo no iesniegtajiem 196 projektiem esam to 17 projektu skaitā, kuri ir izvirzīti otrajai kārtai - iedzīvotāju internetbalsošanai. Balsošanai atvēlētais laiks ir no 17.aprīļa līdz 1.maijam.

 

Projekta finansējums tiks piešķirts tiem sešiem projektiem, kuri būs saņēmuši visvairāk balsu. Katrs atbalstītājs drīkst balsot tikai vienu reizi par vienu projektu. Lai nobalsotu, ir jāiet lapā www.la.lv/spridis/,rakstā jāizvēlas poga – BALSOT, sākot balsojumu jāreģistrējas, kā to prasa aptauja un no balsošanai izvirzīto projektu saraksta jāizvēlas mūsējais, tas ir 10. - Publiski pieejamu brīvdabas trenažieru uzstādīšana senioriem Jēkabpilī.

 

Aicinām visus būt aktīviem balsotājiem, jo šo iekārtu izmantošana sekmēs veselības stāvokļa uzlabošanu un saglabāšanu, dos papildus iespējas brīvā laika lietderīgai pavadīšanai.

 

Velga Novika,
Jēkabpils Pensionāru apvienība "Sasaiste"

 

aaratrenazier

Atstājiet komentāru