2024.gada 23. februāris

Almants, Haralds

VID Nodokļu maksātāju gada balvu 2022 saņem SIA "Lightguide"

VID Nodokļu maksātāju gada balvu 2022 saņem SIA "Lightguide"

Godinot Latvijas lielākos godprātīgos nodokļu maksātājus, Valsts ieņēmumu dienests (VID) sveic 17 uzņēmumus. Tradicionālais VID apbalvojums šogad tiek veltīts lielākajiem darbaspēka nodokļu maksātājiem, izceļot to kā ilgtspējīgu un atbildīgu uzņēmējdarbības praksi labklājīgai, spēcīgai un drošai Latvijai.

“Darbaspēka nodokļi ir viens no ilgtspējīgas Latvijas pamatiem un nobriedušas uzņēmējdarbības rādītājiem. Tā ir cilvēka drošības garantija un abpusējas atbildības uzņemšanās par brīžiem, kad darbiniekam būs nepieciešams atbalsts, jo ģimenē ienāk bērniņš, sašķobījusies veselība, uz laiku iestājies bezdarbs; tas ir ieguldījums viņa pensijā. Tā ir arī solidaritāte ar tiem, kam šo nodokli nav bijusi iespēja nomaksāt veselības, vecuma vai citu iemeslu dēļ. Mēs vēlamies pateikties un izcelt tos uzņēmumus, kas to novērtē un apzinās, ka tas ir ieguldījums viņu darbinieku un visas Latvijas labklājībā un nepārtrauktībā,” stāsta VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Pasaulē vadošais optiskās šķiedras ražotājs – Lightguide – darbojas Latvijā, Līvānos. Arī viņu klienti ir pasaules līderi – Līvānos ražoto optisko šķiedru izmanto medicīnas aparatūrā, kas paredzēta modernākajām lāzeroperācijām uroloģijā, fleboloģijā un citās nozarēs.

Optiskās šķiedras ražošanas tradīciju kopš 80. gadiem, cauri 90. gadu mācībām palīdzēja saglabāt Līvānu inženieru aizrautība. Šodien te darbojas uzņēmums ar unikālu zinātību un ļoti spēcīgu r&d jeb pētniecības un izstrādes darbu. Katrs produkts ir individuāli izstrādāts pasūtītāja vajadzībām.

Savus speciālistus uzņēmums augstu novērtē, tāpēc "Lightguide" sveicam kā lielāko darbaspēka nodokļu maksātāju Latgales lielo uzņēmumu grupā.

Valsts ieņēmumu dienests viesojās ražotnē Līvānos un pasniedza VID Nodokļu maksātāju gada balvu 2022!

Avots: livani.lv

Atstājiet komentāru