2020.gada 13. jūlijs

Margarita, Margrieta

Jēkabpilieši atzīmējas Pasaules Tūres posmā Šveicē, un uzrāda savus labākos rezultātus Pasaules Tūres vēsturē

Sestdien, 28.septembrī Šveices pilsētā Špicā (Spiez), notika Pasaules Tūres turnīrs "Swiss Open", uz kuru devās arī četri jēkabpilieši - Andrejs Kuzņecovs, Kristaps Zarinieks, Rūdolfs Valainis un Jorens Leskovičs. Sacensībās piedalijās 23 galda hokejisti no 5 valstīm (Šveice,Vācija,Latvija,Čehija,Dānija,Ukraina).

Izspēlēs princips pavisam vienkāršs - tika izspēlēts apļa turnīrs, katrs ar katru, no kuriem labākie 16 kvalificējās "play off".

Visiem mūsējiem tas arī veiksmīgi izdevās, Andrejs Kuzņecovs - 1.vieta grupā, Kristaps Zarinieks - 6.vieta, Rūdolfs Valainis - 9.vieta, Jorens Leskovičs - 14.vieta.

Izslēgšanas spēles: 

1.kārtu pārvar trīs jēkabpilieši - Andrejs Kuzņecovs, Kristaps Zarinieks un Rūdolfs Valainis

2.kārta saved kopā mūsējos, Andreju ar Rūdolfu, kur pārliecinoši uzvaru ar 4-0 iegūst Andrejs Kuzņecovs, tiekot jau pusfinālā.

Kristaps Zarinieks piekāpjas sērijā ar 1-4 sacensību galvenajam favorītam Bjarnem Axelsenam (Dānija)

Pusfinālā Andrejam Kuzņecovam stājas pretī Martins Zeniseks no Čehijas, Andrejs iegūstot vadību sērijā ar 2-0, tomēr pamanijās zaudēt ar 2-4, kas nozīmēja, ka par 3.vietu būs jāspēlē ar Bjarni Axelsenu, kur, diemžēl arī nākas piekāpties ar rezultātu 1-3 sērijā.

Par sacensību uzvarētāju Čehijas finālā kļuva Pāvels Plešāks, kurš ar rezultātu 4-1 pieveica Martinu Zeniseku.

Jēkabpiliešu vietas kopvērtējumā:
Andrejs Kuzņecovs - 4.vieta
Kristaps Zarinieks - 6.vieta
Rūdolfs Valainis - 8.vieta
Jorens Leskovičs - 14.vieta

Pavisam Pasaules Tūres kalendārā šosezon ir 23 posmi, no kuriem 6 ir piešķirts Supersērijas statuss, diviem - Major statuss, un pārējiem vienkāršais Pasaules Tūres statuss.

Nākamās sacensības plānotas pēc 2 nedēļām, kad Inčukalnā notiks nākamais Pasaules Tūres posms "Latvia Open".

Atstājiet komentāru