2020.gada 24. septembris

Agris, Agrita

Sausnītis publiski atvainojas "Lūšiem" par neierašanos uz čempionu kausa pasniegšanu

Sausnītis publiski atvainojas "Lūšiem" par neierašanos uz čempionu kausa pasniegšanu

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidents Atis Sausnītis publiski atvainojas Jēkabpils "Lūši" komandai par neierašanos uz spēli, kurā vienība pirmo reizi tika kronēta par valsts čempioni.

"Lūši" svētdien savā laukumā tika kronēti par Latvijas čempioniem, titulu izcīnot pirmo reizi vēsturē. Finālsērijā līdz trim uzvarām Jēkabpils komanda ar 3-0 pārspēja iepriekšējo četru gadu čempioni RTU/"Robežsardze".

Tiesa, šo maču klātienē neapmeklēja neviens no LVF vadības, lai pēc cīņas pasniegtu "Lūšiem" viņiem pienākošos kausu.

Kā aģentūru LETA informēja Sausnīša pārstāvji, LVF prezidents piekrīt medijos izskanējušajiem pārmetumiem - nebija pieļaujama situācija, ka neviens no federācijas vadības nebija ieradies sveikt ar uzvaru volejbola klubu Jēkabils "Lūši".

"Šajā gadījumā mēs varam runāt par situācijas sakritību, nevis apzinātu rīcību, tāpēc nevajadzētu opozīcijai "zīmēt" dažādas sazvērestības teorijas," norādīja Sausnītis. "Jau tuvākajā laikā sveiksim komandu, un vēlos atvainoties čempioniem, apsolot maksimālu atbalstu un pretimnākšanu no federācijas puses nākotnē."

Sausnīti arī informēja, ka nedēļu pirms "Lūšu" uzvaras ir bijis Jēkabpilī un ticies ar pilsētas un volejbola kluba vadību, lai vienotos par volejbola attīstību šai pilsētā.

Tikšanās laikā ar klubu Sausnītis esot brīdinājis, ka neieradīsies uz svētdienas spēli, jo būs komandējumā. Par to bija informēts arī vienības prezidents Māris Trušelis, kurš tikšanās laikā piekrita prezidenta aicinājumam izvirzīt savu kandidatūru LVF valdes locekļa amatam.

Pagājušajā ceturtdienā bija jānorisinās LVF kopsapulcei, kurā bez organizācijas ģenerālsekretāra Edgara Zaiženija prezentācijas par papildināto "Volejbola attīstības stratēģiju 2018. - 2021.gadam" prezidentam Sausnītim bija jāiepazīstina ar valdes locekļa kandidātu Trušeli, lūdzot biedrus to atbalstīt. Tiesa, pasākums izgāzās, jo nebija ieradušies pietiekami daudz organizācijas biedru, lai savāktu kvorumu.

Nākamā LVF kopsapulce nozīmēta 27.aprīlī.

FOTO:DELFI

Komentāri (0-2/2)

  • Aicis
    02.07.2018 18:36
    Nebūtu tāda ažiotāža sacelta, neko viņš nebūtu atvainojies.
  • !
    02.07.2018 18:36
    Pa lielam po, kas pasniedz kausu. Galvenais, ka ir medālis. Volim - jā, basim - nē!

Atstājiet komentāru