2020.gada 24. septembris

Agris, Agrita

“Credit24” meistarlīgā “Jēkabpils lūši” uzvar līderus!

“Credit24” meistarlīgā “Jēkabpils lūši” uzvar līderus!

“Credit24” meistarlīgā volejbolā devīto panākumu pēc kārtas svinēja “Jēkabpils lūši”, savās mājās piecos setos pieveicot Sāremā klubu, kurš lielāko daļu sezonas bijis līdera lomā. Panākums šodien arī Rīgas un Jelgavas klubiem.

Jēkabpilī Latvijas klubu pēdējā laika ievērojamāko uzvaru svinējuši “lūši”, kas ar 3:2 (23, -19, -18, 22, 10) apspēlēja “Saaremaa VK”, kas lielāko daļu sezonas līgā bijusi pirmajā vietā. Panākumu ar 22 gūtajiem punktiem kaldināja Armands Āboliņš, lieliska spēle arī Vladislavam Blumbergam (18 punkti), 13 punkti Zigurdam Adamovičam un 11 – Ērikam Voroņko. Līdz ar devīto uzvaru līgā pēc kārtas jēkabpilieši pakāpušies uz 3. vietu turnīra tabulā, apsteidzot Taru volejbolistus, kuriem divi punkti mazāk, taču arī spēle rezervē.

“Divos, setos, ko zaudējām, gan pretinieki spēlēja labi, gan arī mēs paši netikām galā ar servju uzņemšanu,” sensāciju komentēja “lūšu” galvenais treneris Mārcis Obrumans. “Labi, Indreks Pulks servēja, taču lielas grūtības mums sagādāja 1. un 11. numurs (attiecīgi – Matejs Hukels un Konstjantins Rjabuha. - LVF Preses dienests), kuri servēja planierus. Kad sakārtojām servju uzņemšanu, spēle bija līdzīga. Lai uzvarētu tāda ranga komandu, jāsakrīt daudziem faktoriem.

Lai tiktu līdz 5. setam, labi uzservēja Armands, bet 5. setā to pašu atkārtoja Vladislavs. Bija 2:6, un Blumbergs teicami uzservēja, ne tikai trīs eisus, bet arī pārējās reizēs ievērojami apgrūtināja igauņiem uzbrukumu. Tieši viņš un Armands šodien izcēlās visvairāk. Varbūt tāpēc, ka Zigurdu pretinieki ļoti uzmanīja.

Jau iepriekš zinājām, ka igauņi nav nekas pārcilvēcisks. Ja tā būtu sērija no vairākām spēlēm, droši vien klātos grūtāk, bet vienā spēlē uzvar tas, kurš tobrīd ir labāks. Mums gan vēl rezerves ir daudz – jāuzlabo kopējā spēle un jāstrādā pie niansītēm.”

Uz jautājumu, vai pēc lielas uzvaras nesekos spēles kvalitātes kritums rīt mačā ar vienu no pastarīšiem TTU, Mārcis atteica, ka “psiholoģiski tā bieži gadās. Puiši noteikti sekos līdzi Maira Brieža cīņai, taču rīt visiem jābūt gataviem spēlei.”

Atstājiet komentāru