2020.gada 24. septembris

Agris, Agrita

Volejbola komanda "Jēkabpils Lūši" gaidāmajā sezonā cer cīnīties par Baltijas līgas medaļām

Volejbola komanda "Jēkabpils Lūši" gaidāmajā sezonā cer cīnīties par Baltijas līgas medaļām

Latvijas volejbola komanda Jēkabpils "Lūši" pilnībā nokomplektējusi sastāvu gaidāmajai sezonai, kurā cer cīnīties par Baltijas līgas medaļām, vēsta klubs. Komandas kodols paliek nemainīgs un tajā būs Jēkabpils volejbola sistēmā izaudzinātie jaunieši Pāvels Jemeļjanovs, Latvijas izlases cēlājs Edvīns Skrūders, Zigurds Adamovičs, Dāvis Melnis, Vladislavs Blumbergs, Vadims Koreniks un Reinis Prīdāns. Komandas kapteiņa pienākumus turpinās pildīt pieredzējušais jēkabpilietis Rihards Puķītis, bet trenera godā - Mārcis Obrumans.

"Lūšiem" starpsezonā pievienojies Armands Āboliņš, kurš iepriekšējā sezonā bija nu jau slēgtās komandas "Ozolnieki/Poliurs" viens no līderiem. Tāpat jēkabpilieši pārvilinājuši vienu no "Ezerzeme/Daugavpils Universitāte" labākajiem spēlētājiem Ēriku Voronko.

Komandai vēl tiks piesaistīti arī gados jaunāki, talantīgi jaunieši, kuriem tiks dota iespēja doties laukumā Baltijas līgā, bet pieredzi viņi krās galvenokārt Nacionālajā līgā “Jēkabpils Junioru” sastāvā.

"Lūšiem" aizvadītajā sezonā izdevās labs sākums un decembrī, pirmo reizi spēlējot finālā, tika izcīnīts Latvijas kauss. Savukārt Baltijas līgā Jēkabpils komanda regulāro čempionātu noslēdza septītajā vietā, bet ceturtdaļfinālā jēkabpilieši ar 0-2 zaudēja Tallinas "Selver", neiekļūstot izslēgšanas turnīrā. Pēc tam Latvijas čempionātā "Lūši" zaudēja pusfinālā un arī bronzas sērijā.

“Jēkabpils Lūši” dibinātājs Māris Trušelis: “Šis mums būs trešais gads Baltijā, līdz ar ko vairs nav iemesls runām par pieredzes gūšanu. Mērķi ir visaugstākie un beidzot veiksmei jāstāv arī mums klāt! Veiksme ir jānopelna, un, mūsuprāt ,šobrīd tā ir nopelnīta ar neatlaidīgu darbu un pareizu kluba jaunatnes sistēmu. Šobrīd ceram iegūt ne vien jēkabpiliešu atbalstu, bet arī visas Latvijas līdzjutēju atbalstu, kas spārnos mūs cīņā par medaļām ar citām Baltijas valstu komandām.”

Informācija: /www.facebook.com/skjekabpilslusi/ & LETA

Foto: L. Irša

Komentāri (0-2/2)

 • Ggg
  02.07.2018 18:34
  Nē, man šitā pilsēta patīk!!!
 • Ggg
  02.07.2018 18:34
  Cik šaj komandai tika iedota naudu no pašvaldības budžeta? Kāpēc Dome iedomājusies, ka mūsu pašu puikas ir sliktāki par pirktajiem basketbolistiem???? Kāpēc volejbolam nav tāds budžets? KO???
  Lai Lūšu komanda arī raksta, ka vajag 125tukstošy. Kas ir, kāpēc nē???

Atstājiet komentāru