2020.gada 25. oktobris

Beāte, Beatrise

Sāksies Latvijas pludmales volejbola čempionāts, viens no posmiem norisināsies Jēkabpilī

Sāksies Latvijas pludmales volejbola čempionāts, viens no posmiem norisināsies Jēkabpilī

Šonedēļ gaidāmajam pirmajam Latvijas pludmales volejbola čempionāta - "Ergo Open" - posmam pieteicies iespaidīgs skaits dalībnieku - vīriešu konkurencē sacentīsies 38 dueti, bet sieviešu sacensībās spēkosies 16 pāri, informē Latvijas Volejbola federācija (LVF).

 

Latvijas čempionāta pirmajā posmā, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies Majoros, būs ļoti spēcīgs dalībnieku sastāvs, kurā izpaliks tikai vadošā Latvijas dueta Aleksandra Samoilova un Jāņa Šmēdiņa. Dalību šajās sacensībās ir apstiprinājuši tādi spēlētāji kā Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs, Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns, Haralds Regža/Armands Āboliņš, Edgars Točs/Rihards Finsters, Viktors Koržeņevičs/Toms Šmēdiņš un daudzi citi.

 

Arī dāmu konkurencē startēs visas labākās komandas ar Eiropas čempioni Inesi Jursoni, Martu Ozoliņu, Alisi Leci un pasaules U-17 bronzas medaļu ieguvējām Tīnu Graudiņu un Lindu Grambergu priekšgalā.

Šosezon Latvijas čempionātā pludmales volejbolisti sacentīsies piecos posmos. Skatītāji sacensības varēs vērot Jūrmalā, Rīgā, Saulkrastos, Jēkabpilī un Daugavpils novadā, bet izšķirošais fināls no 11. līdz 13.septembrim notiks atkal Jūrmalā. Starp čempionāta posmiem būs arī tradicionālais "King&Queen of the beach" turnīrs, kas arī notiks Jūrmalā.

Arī šogad LVF partneris un Latvijas čempionāta atbalstītājs ir apdrošināšanas sabiedrība "Ergo", ar kuru sadarbība tika aizsākta pirms diviem gadiem.

Šonedēļ Majoru pludmales volejbola stadionā gaidāmajās sacensībās ieeja būs bez maksas.

Pērn Latvijas čempionāta pludmales volejbolā finālposmā vīru konkurencē triumfēja pasaules ranga līderi Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, bet dāmām par labākajām kļuva talantīgās Alise Lece un Marta Ozoliņa.

Atstājiet komentāru