2020.gada 5. aprīlis

Aivija, Vidaga, Vija

SK “Jēkabpils Lūši” mājās uzvar vicečempionus (FOTO)

SK “Jēkabpils Lūši” mājās uzvar vicečempionus (FOTO)

Kārtējo pārliecinošo uzvara Nacionālajā līgā volejbolā savā laukumā izcīnījis sporta klubs "Jēkabpils Lūši". Sestdien, 11. oktobrī Jēkabpils 2. vidusskolas sporta zālē SK "Jēkabpils Lūši" pie līdzjutēju pilnām tribīnēm apspēlēja viesus no Ventspils ar rezultātu 3-1 (26-28; 25-15; 25-16; 25-20). Ventspils komanda pagājušājā sezonā ieguva 2. vietu līgā.

Ja pirmais sets bija “uz nažiem”, un seta galotnē meistarīgāki izrādījās Ventspils volejbolisti, tad nākošos trīs setus “lūši” aizvadīja pārliecinoši un neatstāja ventspilniekiem nekādas cerības. “Jēkabpils Lūšu” galvenā uzvaras atslēga šajā spēlē bija agresīvas serves un laba serves uzņemšana. To atzina arī jēkabpiliešu treneris Mārcis Obrumans un ventspilnieku mača līderis - Kristaps Šepte. Par labākajiem spēlētājiem šajā spēlē tika atzīti “lūšu” Pāvels Jemeļjanovs un Rihards Puķītis, kā arī ventspilnieku cēlājs Andis Maksimovs.

Nākamā mājas spēle "Jēkabpils Lūšiem" būs jau nākamsestdien, 18. oktobrī pl. 18.00 Jēkabpils sporta namā. Nāciet un atbalstiet komandu ceļā uz panākumiem! Būs interesanti!

SK “Jēkabpils Lūši” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Jēkabpils Sporta centrs, Jēkabpils Sporta skola, “Dion Sportlab”, Sportabode.lv, “Zemzarīši AB”, SIA “Mikor”, SEB, SIA “Dižmežs”, SIA “Woodmaster”, SIA “Selko”, SIA “Jēkabpils PMK”, kafejnīca “Ceļavējš”. Informatīvais atbalstītājs: Radio1

Informāciju sagatavoja:
Māris Trušelis
SK “Jēkabpils Lūši”

Atstājiet komentāru