2020.gada 4. aprīlis

Ārvalda, Ārvalds, Herta, Valda

SK "Jēkabpils Lūši" atkal uzvar Madonā un gatavojas Latvijas čempionāta posmam

SK "Jēkabpils Lūši" atkal uzvar Madonā un gatavojas Latvijas čempionāta posmam

Jaunie jēkabpilieši, sporta kluba “Jēkabpils Lūši” pārstāvji - Artjoms Soboļevs un Edvīns Skrūders kārtējo reizi uzvarējuši Madonas atklātā čempionāta pludmales volejbola posmā, kas notika trešdien, 23. jūlijā. Bet jau piektdien, 25. jūlijā puiši uzsāks savu dalību ERGO OPEN Latvijas pludmales volejbola čempionāta 4. posmā vīriešiem, un Madonas posms bija kā reiz, lai labāk sagatavotos šim svarīgajam Latvijas čempionāta posmam.

Kā komentēja puišu sniegumu viņu treneris Mārcis Obrumans, tad Madonā puiši parādīja tiešām labu spēli. Jau no paša sākuma treneris zināja, ka uzvara posmā neizpaliks, kaut šajā posmā piedalījās vēl viens spēcīgs un pieredzējis pāris no Jēkabpils. Tieši jēkabpilieši - Reinis Prīdāns un Rihards Puķītis tika apspēlēti finālā ar 21-15.

Ja vairāk par Latvijas čempionāta posmu, tad šo piektdien Jūrmalā, Majoru pludmalē plkst. 18.20 Artjoms ar Edvīnu cīnīsies savā pirmājā apakšgrupas spēlē ar bijušo jēkabpilieti Māri Orupu, kurš spēlēs kopā ar Jāni Rudzīti. Bet nākamās apakšgrupas spēles puiši aizvadīs sestdien pl. 11.40 un pl. 15.50.

Turam īkšķus un gaidām šī dueta pirmās uzvaras Latvijas čempionātā vīriešiem!

Par finansiālo atbalstu SK "Jēkabpils Lūši" paldies saka Jēkabpils Sporta skolai un Jēkabpils pilsētas pašvaldībai.

Informāciju sagatavoja:
SK “Jēkabpils Lūši”

Atstājiet komentāru