2020.gada 9. augusts

Genoveva, Madara

Šosezon Latvijas pludmales volejbola čempionāts norisināsies astoņos posmos. Viens no posmiem - Jēkabpilī

Šosezon Latvijas pludmales volejbola čempionāts norisināsies astoņos posmos. Viens no posmiem - Jēkabpilī

Latvijas pludmales volejbola čempionāts vīriešu un sieviešu konkurencē šosezon norisināsies astoņos posmos, turklāt sezona tiks atklāta jau svētdien Rīgā,  informēja sacensību rīkotāji.
 

Jau otro gadu pēc kārtas čempionāta atbalstītājs būs apdrošināšanas sabiedrība "Ergo", bet sezonas astoņi posmi norisināsies piecās vietās - Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastos, Jēkabpilī un Daugavpils novadā. Dažās no sacensībām būs iespēja redzēt arī Latvijas labākos pludmales volejbolistus - pagājušās sezonas pasaules labāko pāri Aleksandru Samoilovu/Jāni Šmēdiņu, tikko Pasaules kausa posmā triumfējušos Mārtiņu Pļaviņu/Aleksandru Soloveju un citus spēcīgākos pašmāju spēlētājus.

 

 

Pirmais šīs sezonas Latvijas čempionāta posms norisināsies svētdien Rīgā, kad volejbolisti sacentīsies jaunizveidotajā "Beach Box" āra stadionā. Šajās sacensībās par godalgām cīnīsies 26 vīriešu un 13 sieviešu dueti.

"Domājam, ka Latvijā spēlēsim trīs turnīros - šovā "King of the beach", "Satellite" sērijas posmā Jūrmalā un Latvijas čempionāta finālposmā. Savukārt par citiem posmiem vēl skatīsimies, vai varēsim pakārtot starptautiskajam kalendāram, jo jūnijā un jūlijā grafiks ir noslogots," izteicies Jānis Šmēdiņš. "Protams, spēlēt Latvijā ir patīkami, bet tajā pašā laikā tā ir liela slodze. Tik bieži nemaz nesanāk atrādīties Latvijas līdzjutējiem, tāpēc tajās reizēs, kad šeit spēlējam, tā ir atbildība pret skatītāju.''

Pērn par Latvijas čempioniem vīriešu konkurencē kļuva Samoilovs ar Šmēdiņu, bet dāmām triumfēja Ance Auziņa un Inese Jursone.

Atstājiet komentāru