2020.gada 9. augusts

Genoveva, Madara

Jēkabpils jaunie "lūši" uzvar Latvijas volejbola čempionātā

Jēkabpils jaunie "lūši" uzvar Latvijas volejbola čempionātā

Aizvadītajā nedēļas nogalē – 4. un 5. aprīlī Kuldīgā norisinājās Latvijas čempionāts volejbolā jauniešiem (1997./1998. gada vecuma grupā). Finālposmā savā starpā sacentās piecas komandas, un uzvaras laurus plūca Jēkabpils jaunie "lūši".

Jēkabpils jaunie "lūši" uzvarēja visās četrās spēlēs, pārspējot gan Aizkraukles novada sporta skolu, gan Jelgavas novada sporta skolu, gan arī Daugavpili un Kuldīgu. Jēkabpilieši apliecināja to, ka Jēkabpilī volejbols dzīvos, jo jaunie talanti liek par sevi manīt Latvijas mērogā. Ir vērts pieminēt arī to, ka praktiski lielākā daļa komandas startē arī Latvijas jauniešu izlasē un šobrīd ir labākie Baltijā.

Par labākajiem šoreiz tika atzīti – Dāvis Melnis, kurš ir komandas libero, un Artjoms Soboļevs, kurš bija veiksmīgākais uzbrukumā un servju uzņemšanā. Jāpiemin arī viens no jaunākajiem komandas dalībniekiem – Zigurds Adamovičs, viņš tika atzīts par vienu no labākajiem bloķētājiem visā turnīrā. Un, protams, arī Edvīns Skrūders, kurš kā vienmēr ļoti labi vadīja saspēli. Komandā pēc traumas ir atgriezies Pāvels Jemeļjanovs, viņš noteikti savu potenciālu pierādīs nākamajos mačos. Nozīmīgu ieguldījumu panākumos devuši arī pārējie komandas dalībinieki – Dāvis Midzenis, Rinalds Kļavinskis un Kristians Balulis.

Nākamie starti šiem puišiem gaidāmi jau tuvākajā laikā – tālajā Portugālē Pasaules skolu čempionātā volejbolā. Vēlam veiksmi!

Īnformāciju sagatavoja:
SK “Jēkabpils Lūši”

Atstājiet komentāru