2019.gada 20. jūnijs

Maira, Rasa, Rasma

Jēkabpils SS handbolistes pārņem vadību virslīgas kopvērtējumā

Jēkabpils SS handbolistes pārņem vadību virslīgas kopvērtējumā

Jēkabpils Sporta skolas (SS) komanda sestdien guva uzvaru Latvijas sieviešu handbola virslīgas mačā, vienlaikus arī pārņemot vadību kopvērtējumā.

Jaunās turnīra līderes izbraukumā ar rezultātu 28:25 (11:11) uzvarēja LSPA vienību.

Uzvarētājām 12 vārtus iemeta Simona Ārmane, kamēr LSPA rindās ar desmit vārtu guvumiem atzīmējās Kristīne Daņiļenko.

Par virslīgas līderi tagad kļuvusi Jēkabpils SS, kas deviņās spēlēs iekrājusi 14 punktus, bet otrā ar 12 punktiem astoņos mačos ir Salaspils SS. Tālāk ar astoņiem punktiem ir Ludzas "Latgols" un LSPA. Tikmēr bez punktiem ir "LAT-2002/"REIR Dobele".

2018./2019.gada sieviešu virslīgas čempionātā spēlē Ludzas "Latgols", Salaspils SS, Jēkabpils SS, LSPA vienības, kā arī "LAT-2002/"REIR Dobele", kas piedalās bez vietas izcīnīšanas tiesībām un izslēgšanas spēlēs nestartēs.

Tikmēr Latvijas čempionāta virslīgā vairs nepiedalās titulētā Stopiņu NHK vienība, kas par valsts čempioni kļuva iepriekšējos trīs gadus pēc kārtas.

Sacensību pirmajā posmā visas piecas komandas aizvadīs četru apļu turnīru.

Izslēgšanas spēļu turnīrā piedalīsies četras komandas, kuras pusfinālā cīnīsies līdz divām uzvarām. Regulārā turnīra pirmās vietas ieguvējas spēlēs ar ceturto spēcīgāko komandu, bet otrajā pusfinālā tiksies otro un trešo vietu izcīnījušās vienības. Arī finālā un cīņā par bronzu spēles notiks līdz kādas komandas divām uzvarām.

materiāls tapis sadarbībā ar LETA

Atstājiet komentāru