2019.gada 23. marts

Mirdza, žanete, žanna

Salas novadā ugunsgrēkā izglābti divi cilvēki

Salas novadā ugunsgrēkā izglābti divi cilvēki

Pagājušajā diennaktī, laika posmā no šī gada 7.marta plkst. 6.30 līdz 8.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, vienu uz ugunsgrēka dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Plkst. 14:58 Jēkabpils un Viesītes ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Salas novadu, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā bija jūtami dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka no pirmā stāva dzīvokļa loga nāk atklāta liesma un visā kāpņu telpā ir izveidojies spēcīgs sadūmojums. Nekavējoties viena ugunsdzēsēju glābēju grupa uzsāka dzīvokļu pārmeklēšanu, bet otra – dzēšanas darbus. No trešā stāva dzīvokļa ar glābšanas masku palīdzību tika izglābti divi cilvēki. Pārmeklējot arī pārējos dzīvokļus, vairāk cilvēku tajos netika atrasti. Ugunsgrēkā dega virtuve 10m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 16:36.

Plkst. 17:39 Aizkraukles un Ķeipenes ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dīvajas ielu Skrīveros, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā. Izmantojot tehnisko sāli, ugunsgrēks plkst. 18:56 tika nodzēsts.

Atstājiet komentāru