2021.gada 6. marts

Centis, Gotfrīds, Vents

Vērienīgi atzīmēs Jēkabpils jauniešu dienu

Vērienīgi atzīmēs Jēkabpils jauniešu dienu

23.maijā Jēkabpilī jau piekto gadu norisināsies Jēkabpils jauniešu diena, ko rīko Jēkabpils jauniešu dome sadarbībā ar Latvijā lielāko ielu kultūras un sporta kustību „Ghetto Games“.

„Ghetto Games” pirmais no 7.sezonas reģionālajiem pasākumiem norisināsies Jēkabpilī, piedāvājot ielu basketbola, skeitparka sporta veidu, ielu florbola, ielu futbola un ielu vingrošanas sacensības. Skeitparkā, galvenokārt, risināsies sacensības ekstrēmā skrituļslidošanā - pro un amatieru kategorijās, kā arī best trick balva. BMX un skeitbordā notiks best trick balvas izspēle. Papildus ielu basketbola sacensībām norisināsies arī Slam Dunk konkurss jaunākajā vecuma grupā. Konkursa laikā jauniešiem būs iespēja parādīt savas ‘dunkeru’ spējas un iegūt balvas. Ielu futbola sacensību laikā norisināsies arī ātruma mērīšanas konkurss, kura laikā, dalībniekiem veicot soda sitienus, tiks noteikts spēcīgākā sitiena īpašnieks, kā arī notiks meistarības konkurss skatītājiem.

Jēkabpils jauniešu dienā notiks arī Jauniešu domes rīkotās sacensības pludmales volejbolā, galda tenisā, dambretē, novusā, galda hokejā. Pirmo reizi pasākumā būs arī radošās darbnīcas, kurās varēs piedalīties ikviens interesents.

„Šogad strādājām pie tā, lai Jauniešu dienā savu vietu atrastu jebkurš jaunietis – gan sportists, gan mākslas un zinātnes cienītājs, gan brīvdomātājs, kas meklē aizraujošus piedzīvojumus. Un tos noteikti Jauniešu dienā varēs atrast!” stāsta Jēkabpils jauniešu domes vadītājs Rūdolfs Studāns.

Paralēli jau minētajām aktivitātēm plānoti dažādi konkursi un aktivitātes pasākuma apmeklētājiem. Kā viens no galvenajiem pasākuma uzsvariem paredzēts sadarbībā ar Latvijas Gumijlēcēju klubu (LGK) tapusī piepūšamā atrakcija „Jump and Fly”, kurā ikvienam būs iespēja pārbaudīt sevi, nolecot no sešus metrus augsta pacēlāja matracī. Tāpat no LGK būs pieejamas arī citas piepūšamās atrakcijas, kuras apmeklētāji varēs izbaudīt bezmaksas.

Pasākuma laikā norisināsies lielais flashmobs saistībā ar gaidāmo Eiropas Čempionātu basketbolā. Jēkabpils jauniešu dienas 2015 atklāšana – Jēkabpils stadionā „Vārpa”, 23.maijā pl.12:00, reģistrācija sacensībām no pl.11:00.

Informāciju sagatavoja:

Jēkabpils pilsētas pašvaldības

Jaunatnes lietu speciāliste

Lāsma Skļarska

Atstājiet komentāru