2021.gada 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

BK „Jēkabpils” sezonu iesāk ar pārliecinošu uzvaru

BK „Jēkabpils” sezonu iesāk ar pārliecinošu uzvaru

Kopš marta vidus, kad dēļ Covid-19 tika atceltas sporta spēles, pagājis nepieredzēti ilgs laiks bez basketbola un ne viens vien šī sporta veida fans ir patiesi noilgojies pēc neatkārtojamajām emocijām, ko sniedz šī spēle. Piektdien, 2. oktobrī, izbraukumā BK „Jēkabpils” ar uzvaru (90:51) pār BS „Ogre” uzsāka basketbola sezonu jaunu nosaukumu ieguvušajā „Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā.

Ogrē „lūšus” sagaidīja arī kāda negaidīta, bet patīkama tikšanās – pretinieku komandas kapteiņa godā laukumā devās „Jēkabpils” bijušas spēlētājs Artūrs Vītiņš. 

Jēkabpilieši jau pirmajā ceturtdaļā apņēmīgi iekrāja ievērojamu pārsvaru (25:12) un ar katru nākamo minūti arvien vairāk tuvojās pārliecinošai uzvarai, ko arī izcīnīja – 90:51.

Komandas galvenais treneris Agris Galvanovskis pēc spēles norādīja, ka aizvadīts labs mačs, bet priekšā vēl daudz darba: „Šodien komanda demonstrēja lielu atdevi, motivāciju un enerģiju. Arī tie, kam nebija iespēja pievienoties visos treniņos, šodien parādīja labu sniegumu – Rihards [Strauts] lieliski noķēra spēles garšu un arī Mikus [Sokolovs] labi „iegāja” spēlē. Skaidrs, ka vēl jūtams spēļu prakses un treniņu trūkums, bet centīsimies katru nedēļu kopīgi patrenēties un no spēles uz spēli būsim arvien labāki!”

Visvairāk punktu „lūšu” rindās guva pieredzējušais „zemgroza” tēvocis Jurijs Aleksejevs, kurš guva 19 punktus un izcīnīja 14 bumbas zem groziem. Savukārt komandas jaunpienācējs Rihards Strauts savā debijas mačā nepilnās 16 minūtēs atzīmējās ar 13 punktiem un trīs pārķertām bumbām. 

Ogras Basketbola skola, 2.10.2020.
BK „Jēkabpils”- BS „Ogre” 90:51 (25:11, 17:12, 26:8, 22:20)
BK „Jēkabpils”: Aleksejevs 19 (14ab, 2p – 8/10), Ermansons 16, Strauts 13 (3pb), Vīņauds 12, Bērziņš 8, Cipruss 7 (14ab), Sokolovs 7, Koļesinskis 5, Večens 3 (7rp, 3pb), Šteinarts.

BK „Jēkabpils” pateicas par atbastu: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA „Mikor”, SIA „Astarte-Nafta”, SIA „Hektors”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, „Drukas Nams”, „Apdruka24.lv”.Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils”
sabiedrisko attiecību speciāliste

Atstājiet komentāru