2022.gada 19. augusts

Imanta, Melānija

BK „Jēkabpils” aicina izvēlēties mīluli Jēkabpils dzīvnieku patversmē

BK „Jēkabpils” basketbolisti Labo darbi nedēļas ietvaros viesojās Jēkabpils dzīvnieku patversmē un iegūto emociju iespaidā nāk klājā ar aicinājumu nepirkt sev mīluļus par dārgu naudu, bet gan izvēlēties tos patversmē.

BK „Jēkabpils” nākamajā rītā pēc pirmās mājas spēles, kurā tika izcīnīta uzvara pār RTU basketbolistiem, devās uz Jēkabpils dzīvnieku patversmi, lai aizvestu tās iemītniekiem barību un citas nepieciešamas lietas. 

Šajā vietā nav iespējams ierasties klusi un doties prom nepamanītiem. Viesus skaļām rejām sveicina visi patversmes suņi. Tie lec gaisā, luncina astes un skaļi rej it kā sauktu: „Es esmu te! Ņem mani! Mani!!!” Un tās acis... tās nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu. Kaķi izslej astes un steidz pieglausties atnācējiem, vien daži no tiem, kas atrodas būros, lepni aizgriezuši galvas, jau vairs necer uz savām mājām.

BK „Jēkabpils” komanda iepazinās ar apstākļiem patversmē, apciemoja voljēros dzīvojošos suņus un samīļoja veselu lērumu kaķu. Puiši stāstīja par saviem mājdzīvniekiem un mirkļa iespaidā pārskatīja savas iespējas pieņemt vēl kādu. 

Jēkabpils dzīvnieku patversmē mīļus un gādīgus saimniekus gaida aptuveni 55 kaķi un 25 suņi. Šodienas aktuālo skaitu grūti pateikt, jo tas nemitīgi mainās. Basketbolistu viesošanās laikā uz patversmi tiek nogādāti vēl divi, aptuveni mēnesi veci kaķēni. Tiem priekšā vizīte pie veterinārārsta, jo visu patversmes dzīvnieku veselība tiek regulāri pārbaudīta, ja nepieciešams, tie tiek ārstēti, sterilizēti un vakcinēti. Pie jaunajiem saimniekiem mājdzīvnieks nonāk vesels, priecīgs un socializēts, jo iespēju robežās patversmes darbinieki ar dzīvniekiem arī aprunājas, tos samīļo, paglauda un paspēlējas. Tas īpaši svarīgi ir tiem dzīvniekiem, kam jādziedē ilgstošas vientulības, vardarbības un pamešanas traumas. 

Patversmes darbinieki atgādina, ka dzīvnieka izvēle ir ne tikai atbildīgs solis jūsu dzīvē, bet arī milzīga cerība dzīvniekam iegūt pastāvīgas mājas un cilvēku, kuru mīlēt un kuram uzticēties. Tāpēc šis solis nedrīkst būt mirkļa iegriba vai spontāns lēmums!

Aicinām doties uz Jēkabpils dzīvnieku patversmi, kā arī apmeklēt mājas lapu www.jekabpilspatversme.lv – varbūt tieši šeit atradīsiet savas ģimenes uzticamo draugu. Patversmes dzīvnieki netiek pārdoti, iedzīvotāji tos var adoptēt bez maksas vai par brīvi izvēlētu ziedojumu. Jēkabpils dzīvnieku patversme atrodas Zvaigžņu ielā 1a, Jēkabpilī. 

Iedzīvotājiem ir iespēja palīdzēt patversmes mīluļiem ziedojot uz ziedojumu kontu: LV80UNLA0009003467779, A/S SEB banka, PVN reģ. nr.: LV45403006010.

BK „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA „Mikor”, SIA „Astarte-Nafta”, SIA „Hektors”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, „Vērtīgs”, „repromo.lv”, SIA „AJV grupa”. Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils”
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Atstājiet komentāru