2022.gada 6. oktobris

Monika, Zilga, Zilgma

Trešdien pie “lūšiem” viesosies BK “Jūrmala Betsafe”

Trešdien pie “lūšiem” viesosies BK “Jūrmala Betsafe”

Trešdien, 16.janvārī savu nākamo cīņu “OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgā aizvadīs BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” basketbolisti. “Lūši” Jēkabpils sporta namā uzņems “Jūrmala Betsafe” komandu. Spēle sāksies plkst. 20.00 un tās tiešraidi varēs vērot Delfi.lv.

Šī būs otrā abu komandu tikšanas reize. Pirmajā mačā, kas 21. novembrī risinājās Jūrmalā, “lūši” piekāpās mājiniekiem ar rezultātu 61:79. Toreiz viesu rindās rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Verners Kohs.

Lielākoties BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” jaunajiem spēlētājiem uzvaras izcīnīt traucējis pieredzes, rūdījuma un arī veiksmes trūkums. Tieši pašu pieļautās kļūdas bieži vien pārvilkušas svītru cīņassparam, neatlaidībai un augstajai metienu precizitātei no tālmetienu līnijas (35% - 5. vieta līgā). Savukārt pēdējās divās spēlēs, kad tā vien šķita, ka uzvarai beidzot būtu jābūt, jaunie spēlētāji šķiet, bija pazaudējuši ticību paši sev un par uzvaru tā īsti nemaz neizdevās pacīnīties (pret BK “Valga-Valka/Maks&Moorits” 61:79 un pret BK “Valmiera Glass/ViA” 49:71). 

Komandai pievienojies jauns viesspēlētājs no ASV – Lions Gilmors (Leon Gilmore). Viņš Latvijā ieradās neilgi pirms mača pret “Valmiera Glass/ViA” un spēlē guva sešus punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, kā arī vienu reizi pārķēra pretinieku bumbu. “Lūšu” vidū rezultatīvākais spēlētājs ir Verners Kohs, viņš vidēji katrā mačā gūst 19,7 punktus (5. labākais rādītājs līgā gan pēc vidēji gūto punktu skaita), turklāt tālmetienus met ar 49% precizitāti (5. labākais rādītājs līgā). Stabilu pamatu katrā cīņā ar vidēji 15,7 gūtiem punktiem un 10,4 bumbām zem groziem (2. labākais rādītājs līgā) ieliek komandas kapteinis Jurijs Aleksejevs. 

Komandai jātic saviem spēkiem un trešdien jādodas cīņā pret Latvijas bronzas medaļniekiem, kuri šobrīd ar deviņiem panākumiem un deviņiem zaudējumiem ieņem septīto vietu rezultātu tabulā. Pēc četrām aizvadītā gada izskaņā pēc kārtas zaudētām spēlēm “Jūrmala Betsafe” atgriezās uz uzvaras viļņa un pēdējās divās cīņās bija pārāki par saviem pretiniekiem – gan mačā pret BK “Liepāja” (101:96), gan nedaudz negaidīti arī pret ceturtajā vietā esošo BK “Ogre” (90:84). 

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” jaunie spēlētāji turpina rūdīt raksturu, spēku un izturību, cīnoties pret pieredzējušiem un profesionāliem basketbolistiem! Nāc un atbalsti "lūšu" centienus kļūt labākiem! 

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals”, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS “LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1. 


Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils/SMScredit.lv”
sabiedriskās attiecības

Atstājiet komentāru