Otrdiena, 02 Oktobris 2018 15:45

Vai piedalīsieties Saeimas vēlēšanās un, ko sagaidāt no jaunās ievēlētās deputātu komandas?

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Viktors1

Viktors: Noteikti piedalīšos vēlēšanās un zinu par ko balsošu. No jaunievēlētās Saeimas sagaidu lielāku interesi par vienkāršajiem cilvēkiem un viņu dzīves apstākļiem. Vairāk jāatbalsta vienkāršais cilvēks veselības aprūpē un noteikti jāpaaugstina pensijas.

Tatjana1ZZ

Tatjana: Obligāti visiem jāiet uz vēlēšanām, es iešu un jau zinu par ko balsošu. Tiesa, nevienam jau īsti ticēt nevar, bet balsot jāiet. Jaunajai Saeimai novēlu vairāk domāt par vienkāršo tautu, pensionāriem un galvenokārt par lielāku atbalstu veselības aprūpē tie, kuriem nav naudas sevi ārstēt. Lielāks atbalsts un bezmaksas ārstēšanās piedāvājums nepieciešams invalīdiem. Tāpat arī jāpanāk, lai pie ārstiem speciālistiem nav tik ilgi jāgaida rindā.

 Andris1

Andris: Vēl neesmu izlēmis vai iešu uz vēlēšanām. Tāpat arī domāju par ko balsot, ja iešu. Jaunajai Saeimai noteikti jādomā, kā Latvijā atjaunot ražošanu. Visas rūpnīcas Latvijas pilsētās tika likvidētas, sagrautas. Tagad tās jāatjauno, bet vai jaunā Saeima to darīs, maz ticams.

 Zane1

Zane: Vēl nezinu vai iešu uz vēlēšanām, neesmu izlēmusi. Tāpat arī vēl nezinu par ko balsošu, ja iešu. Vēl domāšu iet vai nē un par ko balsot. Ko sagaidīt no jaunievēlētās Saeimas? Nezinu. Tāpat neviens solījumus nepilda.

 Anita1

Anita: Līdz šim esmu piedalījusies visās vēlēšanās, vai tagad iešu nezinu, jo nesaņemu nekādu atbalstu no valsts. Esmu invalīde un nesaņemu nekādu atbalstu ne no pašvaldības, ne Saeimas. Jaunajai Saeimai jādomā kā palīdzēt cilvēkiem, nevis kā mūs “slaukt” ar nodokļiem. Lai ietu uz vēlēšanām ir jābūt pārliecībai, ka viņi par mums rūpēsies, bet tā nav.

 Sanita11

Sanita: Jā, iešu. Par ko balsot vēl neesmu izlēmusi, jo nevar īsti saprast, ko no deputātu kandidātiem gaidīt, kuram ticēt. Jaunajai Saeimai vairāk vērības jāvelta ģimenēm ar bērniem un pensionāriem, piešķirot lielākus pabalstus un pensijas. Tāpat arī jādomā par nodokļu samazināšanu, jo līdz šim tie ir nepārtraukti paaugstināti.

 

Lasīts 735 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 02 Oktobris 2018 15:58

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?