Sestdiena, 29 Septembris 2018 21:42

Kādus Latvijā audzētus un ražotus produktus iegādājaties visbiežāk?

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Marija1

Marija: Maizi. Dārzeņus, kas nepieciešami, audzēju pati. No laukiem man atved pienu, reizēm pērkam Latvijā ražotu krējumu un biezpienu. Gaļu nepērku. Man vīrs mednieks un pietiek ar medījumu gaļu.

 Jelena12

Jeļena: Noteikti maizi un sviestu. Maize, mums ir visgaršīgākā, citur nav tik gardas maizes. Ciemiņi, kas atbrauc no Krievijas vai citām valstīm, vienmēr ciemakukulim iegādājas mūsu maizi, jo gardākas, kā Latvijā citur nav.

 Aigars1

Aigars: Jogurtus. Latvijā ražotie ir treknāki un garšīgāki. Savukārt citus produktus, kā kuro reizi - pērku gan Latvijas, gan ievestos. Skatos, kas ir labāks un, ko tajā brīdī kārojas.

 Ilona1

Ilona: Vairāk piena produktus, jogurtus, mūsu burkānus, jo īpaši mazos burkāniņus, kas gatavi tūlītējai lietošanai, nelielajos iepakojumos. Protams, maizi, garšo visas šķirnes “Donas” un “Druvas” “Spēkavota”. Izvēloties produktus, pārsvarā cenšos pirkt Latvijas preci.

Juris11 

Juris: No Latvijas produktiem vienmēr iegādājos pienu, biezpienu un maizi. Pērkot citus pārtikas produktus, skatos, kas ir lētāks. Pērku ne tikai Latvijas preci. 

Lasīts 574 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?