Otrdiena, 14 Augusts 2018 13:19

Kādus krājumus gatavojat ziemai?

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Silvija1

Silvija: Jā, vāru ievārījumus un konservējam dārzeņus. Sākām ar zemeņu ievārījumu, tad aveņu ievārījumu, patlaban konservējam gurķus un taisam dažādus gurķu salātus, piemēram, Latgales. Gaidu kāpostu ražu, taisīsim ziemai salātus no kāpostiem un bietītēm. Ziemā viss noderēs. Ievārījumus un konservus galvenokārt gatavo mana meita, es palīdzu.

Jenss1

Jenss: Viskautko gatavojam. Saldējam dārza un meža ogas, skābējam, marinējam gurķus, gatavojam gurķu salātus ar etiķi un eļļu. Šogad bija bagātīga ķiršu raža,vārījām ievārījumu, gatavojām kompotu.

Tatjana1

Tatjana: Gatavoju gurķus, tomātus, ievārījumus. Ģimenē iecienītākie ir marinēti tomāti diļļu uzlējumā, šos konservus apēd pirmos. Tos gatavo šādi: uzvāra stipru, koncentrētu diļļu uzlējumu un to ņem kā pamatu marinādei. Litram šķidruma pievieno četras ēdamkarotes cukura un vienu līdz divas ēdamkarotes sāls. Tomātus liek burkās, pievieno uz puslitra burciņu vienu krustnagliņu un dažus smaržīgos piparus, kā arī pāris daiviņu ķiploka. Visu pārlej ar karstu diļļu marināti, burciņas pasterizē un aizvāko.

Aina1

Aina: Vārīju zemeņu un melleņu ievārījumus. Gatavoju plūmju kompotu. Konservēju gurķus un tomātus. Bērniem vislabāk garšo kompoti, savukārt man gurķu konservi.

Maija11

Maija:Patlaban darbojamies ar gurķiem, ļoti daudz ievārījumu savārīts un kompotu ielikts. Ar krājumu gatavošanu ziemai galvenokārt ņemas mans vīrs, viss kas ir pagrabā ir viņa gatavots. Man no vasarā gatavotā mīļākais ir aveņu ievārījums.

Lasīts 966 reizes

Komentāri  

0 #4 hohma 2018-08-15 08:53
Citēju Juris.C.:
Ievarjumiem vajag labu cukuru, nevis optima, pPolu vai Danu

nu nemuld. cukurs tevis nosuktais ir labs priekš konservācijas.
Citēt
+1 #3 Juris.C. 2018-08-14 21:32
Ievarjumiem vajag labu cukuru, nevis optima, pPolu vai Danu
Citēt
0 #2 aha 2018-08-14 20:32
Pašu konservētie pašaudzētie dārzeņi , augļi un ogas ir visgaršīgākie.
Citēt
+2 #1 ! 2018-08-14 17:17
Katrs latvietis sev ko sagatavo un ne vienam gadam, bet vismaz 2 uz priekšu :)
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai iepazīstaties un vērtējat partiju pirmsvēlēšanu programmas?