Ceturtdiena, 21 Jūnijs 2018 12:48

Kur šogad līgosiet un kādas ir Jūsu Līgo tradīcijas?

Informācijas avots:  Sandra Mikanovska
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

 Ludmila

Ludmila: Līgo svētkos brauksim uz laukiem uz Vīpi, mums tur ir mazdēls. Svētkiem jau esmu sasējusi sieru, siešu vēl vienu - ar ķimenēm. Laukos ir klusums un miers, pulcējamies kopā ģimene, kurinam ugunskuru un svinam.

 

Tomass

Tomass: Svētkus šogad nesvinēšu, došos prom darbā ārpus Latvijas. Citus gadus līgoju savās mājās. Jāņus svinu kā jau ierasts šajos svētkos - ar ugunskuru, alu, sieru un dziesmām.

 

Inese

Inese: Līgo svētkus svinam mājās, nedodamies uz publiskiem pasākumiem, sapulcējas visa ģimene, klājam galdu, klausāmies Līgo dziesmas. Pilsētas mājā ugunskuru nekurinam, taču galdā ir visi Jāņu tradicionālie cienasti.

 

Dzintars

Dzintars: Šogad nelīgošu, būšu prom ārzemēs, tur īpaši nelīgojam. Ja gadās būt Jāņos Latvijā, tad svinam kā ierasts – dodamies uz laukiem, kurinam ugunskuru, cepam šašliku, ēdam sieru, dzeram alu un klausāmies Jāņu dziesmas.

 

Modra

Modra: Līgošu kā ierasts savās majās, atbrauks ciemos bērni un mazbērni. Kurināsim ugusnkuru, klāsim galdu ar sieru, pīrāgiem, alu. Dziedāsim dziesmas. Svinam tradicionāli.

 

 

Sandra Mikanovska,

Radio1, Ceturtdiena

Lasīts 794 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?