Trešdiena, 20 Decembris 2017 09:59

Vai sūtat Ziemassvētku un Jaungada apsveikumus pa pastu?

Informācijas avots:  Sandra Mikanovska
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

 Rita

Rita: Ar katru gadu mazāk. Esmu apņēmusies šogad vienu atklātni aizsūtīt draugiem uz Angliju. Arī pati pa pastu saņemu tik dažus apsveikumus. Ceru, ka šogad vēl kāds būs.

 

 Armands

Armands: Vienu reizi esmu sūtījis apsveikumu pa pastu, iespējams, arī šogad kādu nosūtīšu. Saņemu daudz apsveikumu internetā, arī pats sūtu. Taču pa pastu apsveikumu nav bijis jau vairākus gadus.

 

 Veronika

Veronika: Jā, ik gadu gan sūtu, gan saņemu. Katru gadu aizsūtu vismaz desmit apsveikumus, jau pirmos esmu saņēmusi. Es saglabāju saņemtos apsveikumus, man ir vairākas kastes ar sveicieniem gadu garumā. Es pati arī gatavoju apsveikuma kartiņas, izšuju ar dzijas diegiem rakstus. Šāds apsveikums ir daudz mīļāks un sirdij tuvāks nekā sveiciens pa telefonu īsziņā.

 

 Peteris

Pēteris: Jā, sūtu un arī saņemu. Sūtu apsveikumu kartiņas draugiem, radiem tepat Latvijā un no viņiem saņemu pretī sveicienus. Tā ir laba tradīcija, ko nevajadzētu pazaudēt.

 

 Zane

Zane: Nē, vairs nesūtu un arī nesaņemu. Sveicienus sūtu, izmantojot internetu, sociālos tīklus. Tehnoloģijas attīstās, bet laika mums paliek arvien mazāk un internetā sūtīts sveiciens aizņem daudz mazāk laika nekā pasta sūtījums. Tāpēc, manuprat, tradīcija sūtīt apsveikuma kartīti pa pastu pamazām zaudē savu aktualitāti.

 

 

Sandra Mikanovska,

radio1, Ceturtdiena

Lasīts 1707 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 20 Decembris 2017 10:10

Komentāri  

0 #1 A 2017-12-21 09:50
Nu kas tas par apsveikumu internetā? Formāls, bezmaksas, bezpersonisks. Apsveikums ir tikai ar darbu un laika patēriņu, naudas ieguldījumu.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?