Trešdiena, 20 Aprīlis 2016 11:13

Nebanku kreditētāji

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Nebanku kreditētāji bieži vien ir tie, kas sniedz cilvēkiem finansiālo drošības spilvenu, jeb sajūtu, ka neparedzētu maksājumu gadījumā, tiem būs iespēja saņemt aizdevumu un izkļūt no finansiālam grūtībām.

Vienkāršais un ātrais aizdevumu saņemšanas process, ļauj aizņemties jebkurā brīdī, kad tas nepieciešams, turklāt aizdevumu piedāvājumu klāsts ir tik plašs, lai ikviens tajā spētu atrast aizdevumu ar sev izdevīgāko atmaksas termiņu, aizdevuma summas limitu un kreditēšanas nosacījumiem. Visticamāk, ka tieši šie, iepriekš minētie nosacījumi, nebanku aizdevumus padarījuši tik populārus un pieprasītus gan Latvijā gan ārzemēs.

Lielākajai sabiedrības daļai nebanku kreditētāji saistās ar ātrajiem kredītiem jeb ātro kredītu internetā ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām, taču nebanku kreditētāju piedāvājumu klāstā ir arī tādi kredītu veidi, kā hipotekārais kredīts, patēriņa kredīts, kredīts pret auto ķīlu un citi. Tieši nebanku kreditētāju piedāvātie hipotekārie kredīti vai kredīti pret auto ķīlu atsevišķos gadījumos varētu kalpot, kā laba alternatīva analogiem bankas aizdevumiem.

Tā kā Latvijā darbojas vairāki nebanku kreditētāji un to piedāvājumu klāstā var viegli apjukt. Lai izvēlētos izdevīgāko un konkrētajai situācijai atbilstošāko aizdevuma variantu, būtu jāveic kredītu piedāvājumu salīdzināšana. Piedāvājumu salīdzināšana neprasa daudz laika, it īpaši tad, ja izmantot kādu no jau gatavajām piedāvājumu salīdzināšanas tabulām, kurās vienkopus atrodama informācija par katra aizdevēja piedāvājumu. Salīdzinot piedāvājumus nevajadzētu aizmirst par kreditētāju piedāvātajām akcijām un atlaidēm, kas vairākos gadījumos ievērojami samazina maksu par aizdevumu, vai pat ļauj aizņemties par brīvu.

Lai gan vairāk kārt dzirdēti stereotipi par to, ka nebanku aizdevumus var saņemt ikviens un tos izsniedz pat bērniem, noraidīto aizdevuma pieteikumu skaits ir patiesi liels. Noteikti jāņem vērā tas, ka arī nebanku kreditētāji katru aizdevuma pieteikumu izkast individuāli un lemj par aizdevuma izsniegšanu vai pieteikuma noraidīšanu, līdz ar to, pirms aizdevuma pieteikuma aizpildīšanas, pārliecinieties, vai atbilstat konkrētā aizdevēja kredīta saņemšanas nosacījumiem. Aizņemieties atbildīgi! Katra aizdevēja nosacījumi var mazliet atšķirties un īpašu uzmanību tiem vajadzētu pievērst tieši hipotekārā un auto kredītu gadījumā.  

Lasīts 1920 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai iepazīstaties un vērtējat partiju pirmsvēlēšanu programmas?